bugün

hiç şüphesiz turkcell superonline'nın fiber internetidir. birçok marka kullandım fakat hiçbirinden memnun değildim. bağlantı problemi, hız düşüklüğü hep yaşıyordum. arıza durumunda saatlerce telefonda can çekişiyordum. turkcell superonline ile bu sıkıntılarım da son buldu. üstelik en ufak problemde arıyorum, telefonda 1-2 dakika içinde çözüyorlar.
turkcell superonline eğer bir faturanızı son kullanma tarihinde ödemez iseniz, anında kapatan kurum ve ayrıca açarken de 20 tl açma kapama ücreti alıyorlar.
superonlinedır. ttnet le uydunetle falan uğraşmayın. alın süperonline ı kurtulun efendim.
bölgeden bölgeye değişiklik gösterecek hızlı internettir. ben fiber alt yapısı sağlam olan bir yerde oturuyorum ve çok memnunum. ama aynı zamanda aynı firmadan memnun olmayn arkadaşlarım da var. onun için bölge önemlidir.
superonline normal internet konusunda da gerçekten iyi. saatlerce beklemeden çağrı merkezine ulaşıyorsunuz. DM'den 1 defa telefon numaranızı atmanız halinde her attığınız destek twitinde size telefonla geri dönüş sağlayıp sorunu çözüyorlar. gayet iyi yani.