bugün

mıy mıy konuşup ne dediği belli olmayıp kendi kendine trip atan tipler. mk çocukları
Fırıldak tipler.

Bi lafının arkasında dur be karaktersiz.
her şeyi bildiğini sanan tipler.
Görür görmez Halini hatırını bile sormadan, ee nereyi kazandın, kaç puan aldın? Ne bölümü yazdın gibi sorularla darlayan insan tipi.
Sokaktan geçerken gel bakem acık laf edem diyen çekirdekli yaşlı teyzeler. Sen kimin oğlusun dediyse bana yandım o ara işte. Çünkü en az bir saat.
her mekanda her grupta her organizasyonda dominant olmaya çalışan tiptir. biraz relax olun ya plaket vermiyor melekler gökten inip kimseye ön planda olunca.
ikiyüzlü, yalancı, çıkarcı, umarsız, edepsiz, şuursuz bu böyle olmayacak saysay bitmez kısacası insanların büyük bir çoğunluğu.
Yapmacık, samimiyetsiz, yalancı, yavşak, arsız, satıcı, menfaatçi ve orospu çocuğu.
Insanları tek tip haline getirmemek taraftarıyım lakin bazı özellikler beni çileden çıkarıyor; konuşan kişinin sözünü kesen, sadece kendisinin dediğinin doğru olduğunu direten, yalan söyleyen, dedikodu yapan, gösteriş Budalası olan ve hep haklı olduğunu iddia edenlere Tav oluyorum...
Gıcık olmayın. Gıcık olunca sende gıcıklaşıyorsun. Kınamamalı.
Saygısız ve şark kurnazı olan insan tipi.
Her haltı bilen , deveyi pire yapan hastalık hastaları, ruh hali sürekli değişip yanındakine de bulaştıran mod düşürücüler bi uzak olun lütfen.
herşeyi bildiğini sanan.
Hem zayıf hem güzel hem de başarılı tipler.

Bi boku da başarma bize bırak be kızım be.
Kadınlarda maskulin takılanlara erkeklerde ise egoist olanlara ayar olurum, hiç ısınamam. Bak öğürdüm yine.
ikiyüzlü insanlar, sözünde durmayan insanlar, kendini sütten çıkmış ak kaşık gibi tanıtan ama aslında şam şeytanından farkı olmayan insanlar, anlayışsız kendi bildiğini okuyan insanlar, kendini öve öve bitiremeyen insanlar ve karakter yoksunu insanlardır.