bugün

terminatör.*
bi çok türk gencine göre tartışmasız şahin k.
(bkz: bi gel sana ne gösterecem)
hulk. nam-ı değer yeşil dev.
felsefik ve matematiksel bir yaklaşımla bu x-men'dir.
isminde barındırdığı x bilnmezlik sembolü olarak algılanırsa , düz aristo mantığından hareketle bilinmezliğin en büyük güç olduğu ve dolayısıyla bu muhteremin en güçlü olduğu sonucu çıkar.
(bkz: alpaslan dikmen)
(bkz: sanki süperman sanırsın batman halbuki heman!)
sevdiği kadın için dinozorları manda boku gibi sağa sola atabilen yegane kahraman;

(bkz: king kong)
(bkz: dr manhattan)

görsel
rteman. ekonomiyi kurtarır, halkı eli kanlı hayali örgütlerden kurtarır, ''laikçi''lerin korkulu rüyasıdır o! rteman, nırı nın nırı nın nıııın nın!
(bkz: super man)

(bkz: superman)

en güçlüsü....

matrix-neo'da olabilir
tabi ki alex mercer. Aklıma denizkızı adamda gelmedi değil.
Cüneyt Arkın...
(bkz: alex mercer)
(bkz: Kahraman Maraş)
krotos. veya krotos unuttum.
gazman.
(bkz: fuckman)
hancock.
arkadan itişli tek kahraman. diğer bi deyişle gücünü halktan değil götünden alan tek kahraman.
* (bkz: eric cartman)
* (bkz: peter griffin)*
(bkz: barney stinson)
(bkz: dunyanın en tirt kahramani fethi)
900 tl maaş ile 5 kişilik aileyi geçindiren babamdır. Babamdır o babam.
en birinci en güçlü tabiki de fırat.
görükmez adamdır. görükmediği için diğerlerinin ağzını burnunu kırar.

diğmi fırat.ehe.
fethi the skindirik.
başlık altındaki komiklikleri, şakaları takdir etmekle beraber ciddi davranıyor ve "en güçlü süper kahraman kimdir?" sorusunu cevaplıyorum. en güçlü süper kahraman, o seride/sayıda/grafik romanda yazar hangisi en güçlü olsun istiyorsa odur.

belki "olur mu öyle şey? superman diye bir gerçek varken diğerleri kimmiş?" ya da "hulk yazarı bile döver" diyebilirsiniz. eh, haklı da sayılırsınız belki. ama hatırlatırım ki batman içlerinde superman'in de bulunduğu bütün justice league takımını haklamayı başarmıştı(sayılır). bildiğiniz süper güçleri olmayan, gotham şehrinin mütevazı kara şövalyesi batman. hulk da aynı şekilde bilimum marvel kahramanından dayak yemiştir yeri geldiğinde.

ayrıca ufak bir not daha, yanılmıyorsam 98 yılında, bir dc vs marvel eventi yapılıyor ve iki şirketin kahramanları birbirine giriyor. superman ve hulk da birbirleriyle eşleşiyorlar. kazanan superman oluyor.

şimdi buradan şöyle bir sonuç çıkarabilir miyiz yani: batman superman'i yeniyor, superman hulk'ı yeniyor, batman ikisinden de güçlüdür.

ne alakası var lan? normal koşullarda çiğ çiğ yerler yeminlen batsy'i. ama yazar isterse batman'i tanrı'yla kanka yapar, tanrı da batman'e güçlerini verir falan, böyle abuk sabuk ama çizgi romanın kendisi içinde mantıklı olabilecek bir kurguyla en süper kahraman olarak batman'i gösterip hulk'ın dişlerini eline verdirtebilir.

haa, illa ki "bırak laf salatasını, isim ver bana isim!" diyorsanız belki franklin richards diyebilirim. ama demeyebilirim de. bilemedim.
güncel Önemli Başlıklar