bugün

Wolverine.

Hastasıyım lan. Yemin ediyorum adam karizma. Boyle bir hayvan yok. Adamentium..
Hulktur çünkü o bir hulk kahramanı pardon halk.
sentry denen bir arkadaş vardı zamanında. çok sikko bir şekilde ölmüştü. ciwil war esnasında ares'i şu hale sokmuştu bu arkadaş;

http://2.bp.blogspot.com/...600/sentry-kills-ares.jpg

dediğim gibi hemen kestiler adamın önünü, gene de sentry diyeyim ben.

ha göz önündekilerden, filmi falan çıkanlardan seçecek isek thor diyorum. o da çizgi romanlardan. yoksa holywood'da adamı manken gibi resmediyorlar. gerçi bir çizgi dizide hulk thor'un ağzına sıçıyordu, öldürüyordu falan ama referans alınacak kadar kaliteli bir yapım mıdır bilemedim onu. holywood'a kalsa iron man'i en güçlü yapacaklar.

eyyorlamam bu kadar.
ben de punisher diyicem. degeri bilinmedi bu karakterin.
önce thor görsel

sonra iron man ve hulk görsel
(bkz: cyclops) çok kral adamdır, Hak ettiği değeri bulamasa da gönüllerdedir.

görsel
deadpool siker atar.
deadpool dur.
deadpool, hatta bir what if seride ne kadar marvel kahramanı varsa hain kahraman bakmadı hepsini öldürdü hulk, thor, örümcek adam, fantastic four ile X men lerin avengersların hepsini, punisheri, doctor doom u, Dr. strange i ,watcher uatuyu hepsini katletti. onun korkusundan daredevil ve kingpin aynı binanın çatısından atlayıp intihar ettiler o derece.
hulk tur tabiki üstüne nükleer füze atılsada ölmez.
Wolverine. cocukluk hayali mutant olmak isteyen bir cocugun kahramanidir ama xmen first class da etki alaninin gucunden anlasilabilecegi gibi magnetodur
dr. strange.
Spiderman dır en yakın adam o lan bize.
Captaın America dır.
Apocalyse reis.
Ama kendime en yakın hissettiğim cyclopse.(heralde tip olarak benzedigim için)
One above all'dur.

Bütün evrenin yaratıcısıdır.

Göze hitap edenlere bakıldığı zaman thor ve hulk arasında gider gelir.
deadpool,Wolverine.
deadpool, hatta bir what if seride ne kadar marvel kahramanı varsa hain kahraman bakmadı hepsini öldürdü hulk, thor, örümcek adam, fantastic four ile X men lerin avengersların hepsini, punisheri, doctor doom u, Dr. strange i ,watcher uatuyu hepsini katletti. onun korkusundan daredevil ve kingpin aynı binanın çatısından atlayıp intihar ettiler o derece.
malkoçoğlu.
güncel Önemli Başlıklar