bugün

yazar burada tanım yapmış, soru sormamış. neyi yanıtlıyorsunuz sayın ve sevgili 22 yazar arkadaşım?

acısız, temiz intihar yöntemi arayanlar bana ulaşsın, ilaç isimleri vereceğim kendilerine. (vermeyeceğim tabii ki)
yaşayarak intihar etmek. yani yaşayan bir ölüsünüzdür, hayatın sizin için bir anlamı kalmamıştır, ama arkada bırakmamanız gereken kişiler için yaşarsınız ve hayatınızın geri kalanını onlara adarsınız. en onurlu intihar şeklidir kanımca.
(bkz: anlatım bozukluğu) *
donarak ölmektir. acısız, uyursun sadece. bir daha uyanmazsın.
serseri mayınlardaki şeker hastası babaannenin en güzel kıyafetlerini giyip, saçı-makyajı tam bir şekilde yatağına oturup pasta, tatlı ne var ne yoksa yiyip mutluluk içinde ölmesi.
zayıf karakteli, meydan okumayı, mücadele etmeyi ve sonuna kadar direnmeyi bilmeyen insanların tercih ettiği ölüm şekli ya da şekilleridir. güzel olup olmadığını ise ölmeden tatmak imkansızdır, bilinmeyendir. cevabı öldükten sonra alırsınız ama tecrübelerinizi başkaları ile paylaşma şansınız da olmaz. bir de hayatın anlamını tek bir şeyde arayanlarda bu tarz bunalımlar daha çok görülür.
örneğin: sevgilim beni sevmiyor, aldattı, hadi öleyim.. param yok hadi öleyim bari... işim yok öleyim bari.. yalnızım öleyim bari... işte bukadar hayata sığ bakanların tercihidir ölmek... korkaklardır.

herşeye rağmen, yaşama sarılanlar ise, mücadele edip, yılmayanlar ise en güçlü ve cesur olanlardır.
erzurum'da kışın sokağa çıkmak.

(bkz: donarak ölmek)
(bkz: -50 derece)***
Kimsenin ölümü, Çinli şair Li Po'nunki kadar güzel olamaz. Li Po sandaldaydı, yeterince içmişti. Hava açıktı. Günaçığı değil de, ayaçığı bir gece. Li Po, ayın sudaki görüntüsünü bütünüyle kucaklamak istedi. Bunun için suya sarktı. Kollarını gepgeniş açarak daha da sarktı.

c.s.
Sevilen insan tarafından yapılan hür türlü intihar metodu, bu statüye girer.
tuvalette kafanızı klozete sokun 1,5 dakika bekleyin daha sonra kafanızı çıkartın ve 1 litre yumoşu kafanıza dikin. (bkz: mayhoş)bir ölüm olacaktır, ekşi ve güzel bir ölüm şekli.
Oldukça yüksek bir yerden atlamak olabilir, belki de aşağıya düşene kadar kendinizi hiç olmadığınız kadar özgür hissedersiniz.
sabri sarıoğlu ile bir futbol müsabakasında yer alın, gerisi kendiliğinden gelecektir.
"Ne ikna edici bir intihar girişimidir şimdi seninle göz göze gelmek."
amuda kalkıp yürüyerek kendini boşluğa bırakmak. kesindir.

(bkz: kendimden biliyorum)
göztepe formasıyla karşıyaka çarşıda göz göz çekmektir. kesin ve ağrılı bi ölüm olur
yaşayarak ölmektir.
kapalı garaj içerisinde egzoz gazına maruz kalmak.
Pizzanin ustune fare zehri serpistirip bir guzel yemek obur tarafa tok tok gitmektir.
chp ye oy verilerek gerçekleştirilendir . *
sevmek. çok işe yarıyo valla bak. evet denedim.
Amaç asla teşvik değil ama madem intihar edecek siyanür en sağlamı.
(bkz: evlenme teklifi)
Doğmak zaten bir intihar ya daha kaldıramaz bu bünye hiÇ birşey.
inatla yaşamaya çalışmaktır.
kemal sunal gibi kendin için kiralık katil tutmak. tam olarak ne zaman öleceğini bilmiyorsun. pek fazla acı da çekmezsin. mis gibi intihar işte.