1.5 porsiyon iskender gömdükten sonra ateşlenen sigaranın verdiği o muazzam ve eşsiz histir.
Yeni aldığın bir ürünün kargosunu açma hissi.
Bir çocuğun saçlarını okşayarak onu uyutmak.
Yoğun bir yerde çalışınca emekli olma hissi.
Tam bir yerden çıkıp gidecekken sevgilinin seni tutup kendine çekmesi ve o an onunla göz göze gelme anının yarattığı his. Ona ait olduğunu hissettirir insana.
Sevilmek. Gerçekten sevildiğini, değer verildiğini hissetmek. Bu his çok güzel.

-istemeyerek, ısrar üzerine kabul edilen organizasyonun iptal edilmesi üzerine oluşan oohh beee hissi.

-Evde kimse yokken gümbür gümbür sıçmanın verdiği rahatlama, mutluluk hissi.

-Sigara bitti sanarken son bir dalın paketin içerisinden size sırıtması sonrası gelen mutluluk hissi.

-Uzun osurma sonrası rahatlık hissi.

-iki tanesini söylemeyeceğim.

Gibi hislerdir.
Yağmurdan sonra gelen toprak kokusunu içine çekip oh be dünya varmış demek.
Özgürlük.
Uçmak, Üretmek, çok yorulduktan sonra yatıp uyumak, gülme krizine girmek (yerine ve yanınızdaki insanlara göre değişir), tavsiye ettiğiniz herhangi bir şeyin tutulması. Daha çok var ama bana melatonin lazım uyudum hadi.
Anlaşmak. Karşındakinin dolaylı olarak söylediği sözden aslen söylemek istediği şeyi anlamak, ince düşüncesinin farkına varmak. Bunu belli etmemek ama yine de anlamak. Aynı şekilde senin söylediğin bir laftan asıl çıkarılması gerekeni, senin ayan beyan söylemediğin şeyi karşındakinin çekip alması, onu tüm çıplaklığı ile görmesi. Susarak anlaşmak, görmeyerek anlaşmak... anlamak ve anlaşılmak.
mutluluk olsa gerek.
hiçbir sorunun olmaması. hiç yaşamadım ancak eminim çok güzel bir histir.
Sevmek, sevilmek..
uyumak .sevmeyen varmı.
Sevdiğiniz kızın size iç çeke çeke seni seviyorum demesi.

dipnot:o en güzel his artık yok.
Beyler kimse kimseyi kandırmasın , en güzel his orgazmdır . Kadın içinde erkek içinde orgazm müthiş bir hazdır . Hele ki sevdiğin kişi ile yaşanan orgaZmın yerini hiç birşey tutmaz.
Salçalı ekmek yemek.

Çoluk çocuklu bir şey bulamadım.
Biraz sonra sevişeceğini hissettiğin andaki histir.
Ilk görüşte aşk hissine kapıldığın ilk his ki ;basimdan aşağıya kaynar sular dökülürmuş gibi hissetmiştim.
ölmek olabilir. hepimiz deneyeceğiz bi ara.
hayalin gerçekleştiği o ilk an.
Sarılınca hissedilen güven.
oğullarının ekşi kokusunu içine çekmek.
güncel Önemli Başlıklar