bugün

simaya, yüze uyumlu olan göz rengi, en güzel göz rengidir.
Beyaz bir tendeki ELA gözdür...
Mavi.

Yeşil.

Ela.
café rengi.
eved.
Üstte bir yazar bu işi biliyor. Beyaz ten ve ela göz uyumunu hiçbir şeye değişmem :d
Kahverengi en güzelidir bence. Renkli gözlü insanlar bana aşırı itici geliyor özellikle mavi göz düşünün kıvanç Tatlıtuğ'u bile itici buluyorum ...
Mavi

Yeşil

Alg.
offfff kahverengi gözlüyüm. bu beni biraz üzüyor. napalım ben de lens takarım. özellikle mavi gözlü erkeklere aşırı düşüyorum. boşta olan mavişler bulun beni:)))))
kendi gözümün rengi diye demiyorum ama gerçekten eladır, çünkü ışığa göre bazen yeşil, bazen mavi, bazen kahverengiye döner.
(bkz: kehribar)
Ben renkli gözlü insanları pek sevmem. Çok sinsi geliyorlar nedense kendim renkli gözlü olsam da.

O yüzden siyah ve kahverengi diyeceğim.
Mavi menekşe.
Ben mavi göze hasta bir şekilde büyüdüm kendi göz rengim ela olmasına rağmen nasıl bir manyaklıksa mavi lens alıp takmıştım...
Sevgilinin göz rengi olsa gerek, diye düşünülendir. Olana sormakta fayda var, sanki.
Kehribar rengi.
Kahverengi tabikide.
Bence gözde miyop astigmat olmasında göz rengi ne olursa olsun. Görüyorsun ama herşey flu. Sanki youtubeda 1048lik videoyu 144 p ile izliyormuşsun gibi.
Ela yeşile döndüğünde. Bir de bal rengi gözler var ki. Gözleri takas etmek ister mi insan?
Siyaha yakın kahverengi.
kimse onun gözleri dememiş.
Mavi zirvedir sınrasında yeşil ve ela gelir.
Kahverengi insandan ziyade koyuna yakışıyor.
Yosun yeşili mirim. kızınca göz bebeklerini hapsedip kararır,mutluyken yapraklarını açar.bazen göldür boğulmak isterseniz, bazense yosun kaplar adı gibi bassanız kayar düşersiniz.