bugün

facebook isimli internet sitesi üzerinden oynanan oyunlardır. aslında uygulamadır bunlar ama oyun diyerek başlığın anlamını daraltmak istedim. son zamanların en favori oyunu kesinlikle farmville'dir. ayrıca; brain buddies, who has the biggest brain, çete savaşları gibi oyunlar en güzel oyunlarıdır facebook'un.
restaurant city dir. dünya yemek kültürüne ait bir çok ayrıntıyı, günlük sorular ile deneme yanılma yoluyla bulabilirsiniz.
anketcilik oyunu var. anketörsün, anket falan yapıyorsun. iyi yani, pek zorluk çekmezsin. *
eski sevgili n'apıyor diye bi arkadaş ayarlayıp arada bir profiline baktırmak, belki biraz da olta sallatmak.
brix breaking hex.
(bkz: attack)
(bkz: texas hold em poker)
sinefil*
bouncing balls*
tower bloxx
mindjolt games uygulaması içindeki yüzlerce oyun. bunun dışında bir ara kelimatör vardı ama sonra popülaritesini yitirdi.
farmville, cafe world, who was the biggest brain.
(bkz: Chain Rxn)
ben fifa2010 u en çok beğeniyorum. böyle multiplayer oyuna bile şans veriyor olması güzel. grafikleri de güzel. çok gerçekci. tebrik ediyorum facebook' u burdan.
(bkz: the sims social)
(bkz: fruit ninja frenzy)
farmville dir, şahsen en sevdiğim kısmı ekme biçme için enerji gibi olaylara girmemiştir.
bir ara city ville bağımlısı olmuştum ama angry bırds aldı onun yerini.

1. (bkz: angry birds)
2. (bkz: city ville)
3. (bkz: okey plus)
(bkz: uber strike)
bil ve fethet aslında oyun değil de faydalı bir uygulama desek daha doğru olacak.
chat listesinde gördüğümüz ilk kıza geceleri idrar kaçırma problemim var. ped kullanmayı düşünüyorum sence işe yarar mı yazıyoruz. bence çok güzel bir oyun.
http://ccc.incisozluk.cc/...BCm%C3%BCz-ilk-k%C4%B1za/
bil ve fethet kendini geliştirme, genel kültüre eğlenceli yaklaşmaya sebeb olan oyundur.
quiz matic eğlenceli bir bilgi yarışması tarzı oyun. ayrıca dün akşam kayıt olduğum ntvspor sosyal lig.
Şu oyunları oynayanları ve sürekli oyun isteği yollayanları kınıyorum! Neyse ki facebook u dondurdum biraz rahatım.
(bkz: farmville)

evet buyrun, eksileri böyle alalım.* *
(bkz: köpüğün gücü)

Samsung yapmış. çamaşır makinesi ödüllü güzel bir oyun; https://www.facebook.com/...rkiye/app_418379268211454
bil ve fethet.