bugün

sevmektir. sevmek en güzel duygu sevmek, sevilip sevebilmek.
Birine bir iyilik yaptıktan sonraki veya sevdiğin birini mutlu edebilmiş olman düşüncesinin verdiği duygu gerçekten paha biçilmez.

o içten bakış Karşısındaki insana bir hayatın ne için yaşandığını ve en çok da ne için yaşanması gerektiğini hatırlatıyor sahiden.
Tebrikler.. Kızınızı yeni doğan ünitesinde uzaktan görebilirsiniz.. Sözünden sonra hissedilen duygu..
huzurdur.
hayatta en az elde edilen, derin bir nefes alıp devam etmeni sağlayan; unutulmayan, özlenilen, özel ve ender olan duygudur.

24 yaşımdayım ve tam anlamıyla huzurlu hissettiğim dört anım var. umarım çoğalırlar ve hiçbirini unutmam.
henüz tatmadığım bir duygu olsa da "anne olmak" diyorum.

anneme ve çevremdeki annelere baktığım zaman, evlatlarının özel hissettiren tek varlık olduğunu görüyorum. ne eş, ne dost, ne de kardeşler böyle özel hissettiremez.
dünya' ya bir canlı getiriyor ve o sadece annesine muhtaç. konuşmaya başladığı ilk zamanlar onu sadece anne anlıyor. başı sıkışınca anneye kaçıyor. yeri geliyor babasını annesine şikayet ediyor. süper kahraman olmak gibi bir şey.
özgürlük ve adalet.
Sevilmektir, sevdiğin kişi tarafından. Sevmek bazen acıtır.
Sevmek-miş.

Az önce izlediğim dizide, kadın, saçını çekerek adamı öptü, içime bir sıcaklık yayıldı, bir günde sevgilimi ne kadar çok özlediğimi fark ettim.

Uyuya kaldığı için buradan kendisine küfürlerimi iletiyorum.

görsel

Bu da, geceye hediye mahiyetinde hoş bir fotoğraf. Sanatçı : Laura makabresku
Gezegenin en güzel hissiyatı, birileri için bir şeyler ifade ettiğinizi bilmektir.
evlat sevgisidir.
sevişme sonrası sevgiliye sarılıp kokusunu içine çektiğindeki duygudur. mutluluğun yanında bir de sahip olunan nimetin farkında olur insan. seviştikten sonra sarıldığımız insanlarla birlikte olmayın.
Uykunun geldigi anda boyle basini rahat bir yastiga koyarken yorgunlugun bedeninden aktigini hissediyorsun ya hih iste o duygu.
iki tarafın da her şeyin farkında olduğu fakat birbirine açılınamayan ilişkinin ilk evresi.

veyahut

(bkz: platonik aşk)
Kurtulmuşluk hissi.
(bkz: huzur)