bugün

Kitap Okumayan çalışmayan baba parası yiyen kendi parasını kazanamayan insan tipi en gereksiz insan tipi.
Sürekli ego yaparak bilgili biri olmadığı halde bilgiliyim diyerek millete üstünlük kuran aklı fakir şahıslar.
tek doğruyu kendilerinin bildiklerine inan insanlar olabilir.
Kendinde olmayanları kendinde var zanneden kişidir.Yazık.
homofobik.
7/24 cafeden çıkmayan tiplere uyuz oluyorum. bizde sosyalleşiyoruz da amaçları sadece hava atmak ve onun bunun peşinde koşmak. bir de içlerinde kitap okuyan tiplere bakıp uzaylı muamelesi yapanlar var. öyle bir insan olacağına al eline kitabını, aç sözlüğünü asosyal damgası ye daha iyi.
hayvanlara işkence eden, boş muhabbet yapan, yalak , karşısındakinin fikirlerine saygısı olmayan, egoist ve şuan aklıma gelmeyen en az 1 tanesini barındıran BOŞ tiplerdir.
Tvden veya herhangi birinden her duyduğuna körü körüne inanan tiptir.
Çevrimiçi olduğu halde mesaja asırlar sonra cevap veren kişidir..
Herşeyin en iyisini en doğrusunu bildiğini düşünen asla hata yapmıyomuşcasına davranan kişiler yeterince gereksizken bi de kendimi nası ön planda tutarım nasıl ilgi odağı olurumcular türedi. Bizi bi salın.
Mesajiniza yanıt yazmayan kişidir.
benimdir. hayata herhangi bir katkım yok. istediğim hayat için çabalamıyorum korkuyorum riske girmekten. salmışım hiç bir şey sikimde değil.
kafayı kazıtmış kara gözlüklüler ve de vücut çalışanlar.
berberlerde yaşayan asalaklar.
Bir konu hakkında saçma sapan duyduğu her şeyi söyleyip artık haznesinde kelime kalmayınca konuşmayı bırakan ve cümlenin sonuna "tabi bunlar benim kendi görüşüm" diye ekleyip diyalogdan kaçan üçkağıtçılar.
Her hangi bir konuda bilgisi olmadığı halde çok şey biliyormuş gibi nutuk atan cahil yobazlar.

Dalga geçtiğinde de toplumdan eğitimsizlik suç değildir diye tepki çeliyorsun. Halbuki bu cahil vatandaş kendisine yöneltilen soruya bilmiyorum dese kimse dalga geçemez.

Birbirini tamamlayan bu iki tip insan en gereksiz insan tipleridir kanaatimce
Siyasal islamcılar.
Bu başlıkta atıp tutan güruhtur.
Israr eden insanlardır kesinlikle. Adamlar bir dur durak vermeden insanı deli ederler. Kardeşim seninle konuşmak istemiyorum dedikçe yok dinlemezler bu tipler. Yılışıklık iğrenç bir şeydir.
çok konuşan, başkalarının özeline burnunu sokan, dedikoducu insanlar.

iki gündür bir yakınımın cenazesi yüzünden akraba takımıyla beraberdim ( şu an iyi değilim). ben bu kadar yaralı parmağa işemeyen ancak bol bol laf üreten tipi birarada görmemiştim. yemin ederim olmasalar çok daha iyi.
Fazla merakcılardır, çok soru sorarlar cevaplamazsın sorarlar, yine cevaplamazsın ısrarla sorarlar, en sonunda kızarsın darılırlar. Mümkünse bi ömür darılsın daha sağlıklı.
Dedikoducu insan tipidir. Boş beleş insanlardır.
Vicdansız olan insan tipidir.
Şahinde son ses şarkı açan mahalle abileri.
Ağzını büze büze profil fotosu çektirip dünyadan haberi olmayan, pucca okuyup birbirine çok güzelsin çok yakışıklısın cınım derken içinden saydıran insanlar gereksiz insanlardır. Kafanı o kadrajdan çıkarda etrafına bak.
güncel Önemli Başlıklar