bugün

kova ve oğlak. hayatımda bu kadar benmerkezci tipler görmedim..
Kesinlikle ikizler.
ikizler burcu.
hatta erkeğine tamam da kızına tahammülüm yok. görünce bir iğreti geliyor kelimelerle anlatamam. anasının peştamalini hamamda indirdiklerim! ♞
En gereksizine bi şey diyemem ama en gereklisini söyleyebilirim. Kesinlikle kova burcudur. Çok tatlıyız.
ikizler hariç hepsi.
kova ne amk. öyle burç mu olur.
Kesinlikle kova burcu değildir..
ikizler size neyitti gardaş?
gerekli mi gereksiz mi bilmem de başak burcu insanları ziyandan öte değil ya ekseriyetle... benden uzak Jüpiter'e yakın olsunlar.
Oğlak,başak,ikizler bu kadar benlikçi insanlar görmedim.
ben sadece pusuda bekleyip entryleri tek tek okuyup burcumu kötüleyen entryleri eksilemek için geldim.
Bu ikizler napıyo size allasen ya? evimde çay içiyorum sessiz sakin yaşıyorum alla alla.
Balık burcu, ben bu kadar benmerkeziyetçi insanı bir arada görmedim. Azıcık değer verince şişen egoları, başkalarının dertlerini umursamayıp kendi küçük dertlerinde melankoliden ölmeleri de cabası.
Not: başak burcuyum.
Balıktır. Ben de balığım ama duygusal değilim. Ama çok iradesiz oluyoruz ya, sorumluluk nedir pek bilmiyoruz. Ve yalnızlığı seviyoruz. Hani bu yüzden olmasak da olur evet.
Yoktur. Bir burca gereksiz demek yönetici gezegenine de gereksiz demektir. Siz istiyorsunuz diye jüpiter mi yok olsun? Mars mı kaybolsun? Satürn mü yerin dibine batsın?

Anlaşamadığın burcu hayatına almazsın olur biter.
(bkz: ikizler)
(bkz: hepsi)
Muzik grubu olan degil ama.
burcum mu gereksiz, ben miyim ikilemde kaldığım durum.