bugün

garantili olan kız tavlama tekniğidir.

örnek:

(kolunuzda saat varken)

erkek; af edersiniz saatiniz kaç?
kız: kolunda saat var ya geri zakalı.
e: hımmm güzel olduğunuz kadar zekisinizde.

---

(erkek kızın üzerine atlar ve tecavüz gibi bişey eder)

erkek: performansınıza hayran kaldım. benimle çıkar mısınız?
kız: anannnzaaa :x
Ona sevimli olduğunu söyleyin
Kızı kendinize aşık edin
Sonra onu zor bir karar eşiğinde birakin ve basin gidin.
Tek yaptiginiz bu zaten
peygamberlik cok ise yariyor. 6 yasindan itibaren garanti skor.
efendi olmak, adam olmak, insan olmak, vıcık vıcık hareketler yapmamak.
kimse önem vermiyorum dese de ilk şart bence de para. paran yoksa hiçbiey olmaz.
kızla aynı ortamlarda olunmali ve o ortamda en belirgin insanlardan biri olunacak. yani belirgin derken esprilerle falan ortama renk katacak suskun olmayacak tip. azda tip olursa tamamdır. olayı abartıp kızla kanka olursan o sıkıntı işte*. bide öyle kendinle dalga gecmeyi falanda bilmek gerek. biri seni aşağılayacak bi şey söylediğinde gül ve doğru zamanı bulup sende ona aynısını yap v.s v.s

ha eğer zaten çok yakışıklıysan biraz cool takıl zaten onlar geliyorlar.*
(bkz: şişme kadın)
Teknige gerek yok. Dogal olmak yeterli.
-kaç para.
+300 dolar alorum.
-yer var mı, duş falan?
+sen istiyor dujj verecek 400 dolar.

diğer yöntemlerin garantisi yoktur.
yalınızın önüne beyaz limuzininizi çekeceksiniz. ardından ailenize ve tavlamak niyetinde olduğunuz hanımefendiye bir piyano dinletisi tertip edip sabahta hanımefendiyi koruda koşmaya davet edeceksiniz.

az vakit sonra spor yaparken hafif terleyen sakalınızı cebinizden çıkardığınız altın yaldızlı mendille sileceksiniz. alttan alttan yangın olduğunuz hanımefendiye bakıp dudağınızın kenarı ile güleceksiniz zat-ı alilerine.

o da sizi öyle hafif terli gülücükler saçarken görünce.. vallahi memişlerim bir tuhaf oldu. neyse nerede kalmıştık kuzum? koşmaya diye çıkmışken, basketbol oynamaya başlarsınız. hem de iki topla. lakin sevdiğiniz hanım küçük memişli ise pinpon kıvamında giden spor aktivitesi benim gibi bir hanımsa basketbol aktivitesi olur. hem de pek zıpır bir aktivite. ihihihi.

neyse saygıyla kalın kuzum.
aslinda cok basit bir yol vardır.
garanti hesapta bulunan 1,000,000 değerindeki para.
(bkz: naber ya)
kızın önünde yerden birşey alır gibi domalırken nakit dolu cüzdanı düşürmek.
Yakışıklıysanız tavlamak kolay olur. ama devam ettirmek için o burnunuzu havalardan indirip kıza ilgi alaka göstermeniz gerekir.
Gerçek hayatlarınızdaki halinizi tavrınızı pek tabii bilemem. Lakin şu konudan eminim, kaliteli kadın, kız, bayan vb. dediğiniz insanlar o zannettiklerinize gelmez. Şu sözlüğün başlıklarına bakıp bile genel çizgiyi algılamak mümkün. Daima cinsel içerikli, seviyesiz başlıklar açıp bir de bunlara doğalmış gibi yaklaşıp, yani "kadın" dediğimiz kavramı bu ölçülere indirgeyip, hayalinizdeki hatunları zor bulursunuz.
Tanım: mallıktır, bu tavlama olayının peşinde koşan adam da maldır.
kizin gozlerine cok hafif gulumseyerek bakmak cok etkileyicidir kaleyi icten fethedersiniz..
her teknik garantidir eğer ki sen işi biliyosan.
Genelde yüz istiyorlar ben ikiyüz veriyorum beğenmiyorlar, bende; bizde ortam böyle yaprağım diyorum.

Sonra bi bakıyorum etrafımda pervaneler, desemde inanın bunlar rüyam da oluyor zaten.

(bkz: maço erkek)
madde 1, ortalama bir süredir sevgilisi olmayan kıza yürü.
bir adet Lamborghini.
ona aslında önemsiz olduğunu hissettirin.
eylemlere gidin. eylemci kızları tavlamak çok çok kolay ehe he. evet.
"hey param var" demenin sessiz gösterimidir.