1. 1.
    elbette güzel yıllar sırf onlardan ibaret olmamakla birlikte, gayet hoş bir önerme.
    7 ... usualsuspects
  2. 2.
    Şu üniversite yılları goygoyunu o kadar abartıyorlar ki, insanlar gidince hayalkırıklığına uğruyor.

Vizeye finale girme stresleri de, o dönemin barındırdığı maddi manevi sıkıntılar da dahil üniversite yıllarına. Çeşitli sıkıntılarla karşılaşan öğrenciler de 'böyle mi geçmeliydi üniv yıllarım' diye üzülüyor sonra. Büyütmeyin arkadaşlar. Belki sonrası çok daha güzeldir. Kişiden kişiye ve yaşadıklarına tercihlerine göre değişir.
    7 -1 ... tornaci tacettin abi
  3. 3.
    Gülümseyerek katıldığım önerme. Tabi bu durum kişinin üniversite yıllarındaki ruh hâli, arkadaşlık ilişkileri vb etkenlere göre değişir ama ben de bu konuda şanslı olanlardandım. En çok özlediğim anlar o döneme ait. Üniversite bittiğinde de o anılar kalıyo elimizde. Mutlu olduğunu hatırlamak için onlara sarılıyo insan, bu da büyük bir nimet bence.
    8 ... sonbaharhavasi
  4. 4.
    en güzel yıllar kolombiya'da bir muz bitkisinin içerisinde geçirdiğim yıllardı.
    3 ... john misty
  5. 5.
    insana göre değişir.

Bilincin yerine oturduğu, kendine, kişiliğine emek vermenin öneminin anlaşıldığı, sosyal hayatın incelikleri ve gerekliliğinin farkedildiği, okumanın, araştırmanın, sorgulamanın, hobiler edinmenin, konserlerin, söyleşilerin, dinletilerin, sanatsal yönün gelişip serpildiği, sizi siz yapan günlerin aktığı dönemdir.

Ciddi sorumlulukların henüz omuzlarınıza çökmediği, kimsenin çalışanı, karısı, kocası, annesi, babası olmadığınız günlerdir.
    Tek derdiniz siz ve kendinize katacaklarınızdır.
    O yüzden en keyifli ve güzel dönemdir.
    Yani hanyayı konya' yi görmeden önceki son istasyondur.
    6 ... zeytinyagli dolma kalem
  6. 6.
    benim gibi zenginsen her günün güzeldir.
    3 ... uzay muhtari
  7. 7.
    kişiye göre değişir. hayatı düzgün bir şekilde devam eden insanın her dönemi güzeldir. bir yerde takılıp devamında bir daha toparlayamazsanız takıldığınız ana kadar olan dönem güzeldir.

bana sorsalar lise sona kadar hayatım mükemmeldi. hadi o da düzgündü diyelim ama hayat bitti 2006dan sonra benim için.

yarına çıkmak nasip olmasın ki biri gelip ''al sana 1 milyar dolar, ya da 2006ya dönme fırsatı. seç birini'' dese parayı almam, 2006ya dönerim.
    6 ... kedisever satanist v2
  8. 8.
    pandemiden dolayı zayi oluyor üniversite yıllarımız. 2. üniversiteyi okumak farz oldu bitirdikten sonra
    ... stephen kusku
  9. 9.
    kişiye ve hayat şartlarınızın yerinde olup olmamasına göre değişir.
    2016nın ikinci yarısı için hayatımın en güzel yarı yılıydı diyebilirim. ygs-lys hazırlık gibi sıkıntılı bir süreci geride bırakıp özgürleştiğini hissetmek, yeni bir hayata açılmak, yeni şeyler keşfetmektir.
    zor maddi şartlar altında ve bir gelire sahip olmaksızın şehir dışında üniversite okuyup hazır simit poğaçayla beslenenler içinse bunu söylemek zor.
    4 ... sweetredheart
  10. 10.
    Bilinen bir gerçektir. Misal ben üniversite yıllarımda yaşadığım hayatı şimdi yaşayamıyorum çünkü mesleği eline alınca insanın sorumlulukları oluyor ziyadesiyle de kendine pek zaman ayıramıyor. Kavgalara giderdik, konserleri kaçırmazdık, akşamları kampüste bira içip çerez yiyerek doyasıya eğlendirdik, gırgır şamata desen Allahu Ekber dağına ulaşırdı. Yani güzel günlerdi lan acayip özlüyorum. Zamanı geriye alma şansın olacak deseler 2010 yılına şutlayın beni derim.

Hey gidi günler hey. Şimdi de sabah erken kalk okula git gündüz saat 4’e kadar it gibi koştur, arkadaşlarla laklak yap, akşam olunca yemek hazırla, çocukla ilgilen sonra da yatış. Nerede o Özgür yıllar, şimdiki yıllarımızda çalışmakla ev geçindirmekle geçiyor ömrümüz. Yine de şükür tabi en azından yaşamak için nedenlerimiz var..
    9 ... the rise of darkness