1. 1.
  Yurdum insanıdır kısaca. Ömrü hayatını angarya işlerle harcamak zorundadır. haliyeti ruhiyesi bitap düşmüştür ve hayaldan başka eğlencesi yoktur.
  Ve (bkz: ömrü hayatı çalışarak biten ihtiyar)
  1 -1 ... niddhog
 2. 2.
  ofisinde çalışarak yaşlanacak olan insandır,parası var ama harcamaya vakti yoktur!
  1 ... freyaa
 3. 3.
  çalıştığı belli bir alım gücü olduğu için en güzel günleri gibi görür dünyada ki ömrünün bu dönemini satın alma gücüyle pararel değil midir sizin mutluluklarınız ey modern çağ insanları. ha burda parası olan birisi bu lafı demez zaten paraya ihtiyacı olan biri çalışmak zorunda olan biri bu kafa yapısına sahiptir bir de tembellik elbette ki japonya'da insanlar çok çalışmaktan ölürken ülkemizde kaytarmaktan ölürler ya işte çarpıcı bir tablo daha, alın size.
  1 ... vagusss
 4. 4.
  ders çalışma napacak denilen adamdır?
  hentbol mu oynaycak?
  dünyanın kaderini mi değiştirecek?
  bowlinge mi gidecek her gün ?
  manitasıyla pizzacıya gidip eğlencek mi ?
  napcak a.m.k cevap verin lan ?
  parası varsa bilemem denilecek durumdur. insanı çileden çıkarır durumdur. türkiye'de olduğumuzu hatırlatan durumdur.
  1 ... bos tespitlerin bos adami
 5. 5.
  Okuyarak, birilerinin sırtından geçinmeden, kendi çabalarıyla bir yerlere gelmek isteyenlerin geçirmek zorunda oldukları bir çeşit mutasyon evresidir. Harap ve de bitap düşmemek elde değildir.
  1 ... kronik depresif
 6. 6.
  ilk seferinde hedefini yakından ıskalayıp ikinci kere ve ciddi şekilde üniversiteye hazırlanan ve ygsde 420 puan yapandır.
  (bkz: yoksa ben miyim lan)
  1 ... the g man
 7. 7.
  asıl güzel günleri şimdi çalıştığı derslerin getirecekleriyle birlikte yaşayabileceğinin bilincinde olan insandır. az daha sıkarım sonra dibine vururum eğlencenin anlayışına sahiptir. yan gelip yatmayla bir yerlere varamayacağının farkındadır.

  (bkz: çalışmayana ekmek yok)
  1 ... limon aromali gazli icecek