1. 1.
    x kişisi: hukuk okuyordunuz değil mi?

ben: evet?

x kişisi: aile hukuku hakkında bir soru sorabilir miyim?

ben: tabi buyrun?

X kişisi: benimle evlenir misiniz?

Üstad fena yükseliyorum böyle klas hareketlere. ama evlenmek için yaşım daha erken..
    4 -8 ... fall love the white rabbit
  2. 2.
    Düz ve samimi şekilde yapılandır.
    1 ... meruem
  3. 3.
    Kadınlar çok çakal ve acımasız ya.

Evliliği en çok isteyen onlardır fakat bunu belli etmeyip, isterler ki erkek kişisi diz çöküp, binbir sürpriz eşliğinde evlenme teklif etsin.
    5 ... insan olmaya ceyrek kala
  4. 4.
    Nikahtan 1 saat önce almıştım evlilik teklifini.

Güzel mi bilmem ama gayet realist. ilk önce evleneceğinden emin olup sonra teklif ediyor. Sıfır risk.
    7 ... bavyera belediyesi
  5. 5.
    en güzel evlilik teklifleri
    Sonrası karanlık...
    6 ... kale3112
  6. 6.
    Yutupta ya da gugılda fikir aratılmadan yapılan tekliflerdir. Organizasyonlu bir evlilik teklifi alsam napıyorsun sen be adam derim ne bu hal derim. Ama bilmiyorum. Umarım slayt gösterisi (PowerPoint) hazırlayıp da bir şeyler yapmaya çalışmaz.

Azcık vizyon hadi göreyim seni koçum.
    3 ... sake maki
  7. 7.
    aklıma söz dizisindeki eylem ile fethi geldi.

geçmiş dizilerdeki çiftlerin videolarına bakarken önerilenler kısmında bu ikisinin videoları çıktı. kafenin birinde oturmuşlar konuşuyorlar, sonra adam birden dellendi evlen benimle dedi. kadın da şaka yapıyorsun değil mi vs diyerek kalakaldı.
    adam da gayet ciddiyim eylem, soru çok basit benimle evlenir misin? diye sordu.
    eylem hayır dedi.

ben bunu izleyince bir dumur oldum önce ne oluyor lan burada diye.
    sonra eylem ile fethi’nin diğer sahnelerine bakınca çaktım mevzuyu.
    ikisi de atarlı giderli ama tatlışlar bence.

Not: en güzel midir bilinmez ama dumura uğratanlardan biridir bu sahne.
    1 ... asilsen
  8. 8.
    en güzel evlilik teklifleri
    1 -1 ... daga surten davsan
  9. 9.
    hocalardan biri anlatmıştı nasıl evlenme teklifi ettiğini. üniversite yıllarında uzun zamandır beğendiği kızın sırasına "önümüzdeki 60 yıl için bir planın var mı?" şeklinde not bırakmış. efsane hareket.
    5 ... whataboutnow
  10. 10.
    https://youtu.be/Sgr0iUx5Y3o

şöyle bir video izlemiştim, aman aman bir teklif değil ama beni etkileyen videodaki çocuğun evlilik teklifinden 1.5 yıl sonra intihar etmesi.
    çok üzülmüştüm, başlığı görünce aklıma geldi.
    2 ... trafik vardi anca geldim