1. 40.
    Öyle bi duygu mu var? Hımm.
    ... kardesnapiyonkafamageldi
  2. 39.
    Baba olmak.
    1 -1 ... rall
  3. 38.
    Baba olmak olabilir.
    ... sohrap
  4. 37.
    henüz tatmadığım bir duygu olsa da "anne olmak" diyorum.

anneme ve çevremdeki annelere baktığım zaman, evlatlarının özel hissettiren tek varlık olduğunu görüyorum. ne eş, ne dost, ne de kardeşler böyle özel hissettiremez.
    dünya' ya bir canlı getiriyor ve o sadece annesine muhtaç. konuşmaya başladığı ilk zamanlar onu sadece anne anlıyor. başı sıkışınca anneye kaçıyor. yeri geliyor babasını annesine şikayet ediyor. süper kahraman olmak gibi bir şey.
    5 ... beyaz guvercin
  5. 36.
    uzun süre çalışıp didindiğin bir işi başardıktan sonra gelen özgüven duygusu.
    1 ... sorunluadam
  6. 35.
    Kendi çıkarınız olmaksızın bir başkası için iyilik yapmak.
    2 ... a s i n
  7. 34.
    Sevmek-miş.

Az önce izlediğim dizide, kadın, saçını çekerek adamı öptü, içime bir sıcaklık yayıldı, bir günde sevgilimi ne kadar çok özlediğimi fark ettim.

Uyuya kaldığı için buradan kendisine küfürlerimi iletiyorum.

en güzel duygu

Bu da, geceye hediye mahiyetinde hoş bir fotoğraf. Sanatçı : Laura makabresku
    2 ... elisabethvogler
  8. 33.
    sevişme sonrası sevgiliye sarılıp kokusunu içine çektiğindeki duygudur. mutluluğun yanında bir de sahip olunan nimetin farkında olur insan. seviştikten sonra sarıldığımız insanlarla birlikte olmayın.
    2 ... komsunun kaz gorunen tavugu
  9. 32.
    sevdiğiniz yada hoşlandiginiz bir insanin sizi sev... Şaka ayol
    eve gelince güzel bir koku algılamak. Çok sevdiginiz bir yemek gibi.

evet.
    1 ... fuckitall
  10. 31.
    Birine bir iyilik yaptıktan sonraki veya sevdiğin birini mutlu edebilmiş olman düşüncesinin verdiği duygu gerçekten paha biçilmez.

o içten bakış Karşısındaki insana bir hayatın ne için yaşandığını ve en çok da ne için yaşanması gerektiğini hatırlatıyor sahiden.
    10 ... fikrimin ince gulu