bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir gün kırışmış bir nene olduğunda, sallanan sandalyende torunlarına anlatabileceğin kadar güzel yıllar geçirmen , o kadar uzun ve her zaman sevdiklerinle olman dileğiyle.
    5 ... platinum
  2. 2.
    sayın müşterimiz. bu seneki hasatı toplamak üzere en kısa zamanda yanınıza bir adet görevli yollayacağız. bilginize.
    * * * kadayıf şirketi. *
    1 ... kurabiye_monster
  3. 3.
    bugün her zamanki gibi bir gün ama daha önemli. çünkü sen doğdun. gerçi benim için doğan hergün senin doğduğun gün ama bugün başlangıcı ve bu yüzden önemli. iyi varsın, iyiki doğmuşsun. nice mutlu senelere umarım hep çok mutlu olursun minik hanım.
    2 ... mysterioussimurg
  4. 4.
    (bkz: hiç mesajınız yok)*
    2 ... passion
  5. 5.
    Bugün herzamanki günlere benzemiyor.
    çünkü sen yeryüzüne gözlerini açtın bugün. ilk isyanın seni dünyaya getiren annene ve diğerlerine büyük bir çığlık sonucu ağlamakla başladı belkide.
    belkide o zamandan farklı oluşun belliydi.
    bir şeyler farklıydı sende.
    bunu gördüler. ve sonra ben gördüm.
    umarım hayatın Fight Clup taki sevişme sahneleri kadar inanılmaz, bir o kadar da Ben Harper in şarkıları kadar öldürücü darbeler vurur. Seni göremeyenlere.
    iyi ki doğmuşsun, iyi ki bu lanetleşen dünyada yaşamam için iyi sebeplerden olmuşsun ve ben iyi ki seni görmüşüm.
    2 ... suzan avci
  6. 6.
    bir sene daha çok yaklaştın tabuta, iyi ki doğdun.
    3 -1 ... denzkore
  7. 7.
    bekle geliyorum .
    2 ... optimiisst
  8. 8.
    Nevşune benimle atar kaşık...
    bilmez ki bu can çocuk hancı'sına aşık...
    az görür çok özler tatlışını...
    ne zaman görse mıncırır teyzoşunu...
    neyse bunlar reklam kokan hareketler...
    iyi ki varsın dünyalar tatlısı...
    senin kuzun...ilk göz ağrın... can çocuk!!

werriyyyy werriiyy hayypii börttdeyy!!!!
    3 ... senyolcubenhanci
  9. 9.
    gönül ister laylalarda reynalarda kutlayalım. konfetiler atıp masada danscı kızlar oynatalım..ama simdilik elmizden bukadar geliyor en içten sevgi dolu duygularımla iyki doğdun ve iyki varsın..
    4 ... ralgac
  10. 10.
    hepi pörtey tu yuuuu. ay lav yu may sıvit bördd.
    3 ... wolverineyolverin