bugün

büyük ihtimalle özel üniversitelerin uluslararası ilişkiler bölümünde de bulunmaktadırlar yada ben böyle olmasını istiyorum bilmiyorum.Malesef 1 erkeğe 6 erkeğin düştüğü mühendislik bölümleri için söylenecek fazla bir şey yok.
(bkz: üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler)
iletişim fakültesinin bölümleri hepsini siker.
sosyoloji ve çocuk gelişimi dir efenim. ayrıca (bkz: anketoloji)
edebiyattır. neden? mantıklı düşünürsek bölümün büyük çoğunluğu kız olduğu için ister istemez çeşit artar. yani seç beğen al. yetişen kapıyor. **
iletişimdir , hem kazanmasıda kolay tam kızlık.
(bkz: psikoloji)
en güzel kızları bilemem ama en güzel kız orda. *
bir meslek yüksekokulu mezunu olarak cilt bakım ve güzellik diyebilirim.
2 yıllık bölümler.

sebebi: o kadar güzellermiş ki, lise çağında kendilerine çıkma teklifi eden her erkeğe karşı koyamadıkları için sınav yerine "bugün sevgilimle nereye gitsem?"e çalışmışlardır. bu yüzden iyi puan yapamayıp 2 yıllık bölümler okuyorlar.

not: amacım 2 yıllıkları/ 2 yıllık bölümleri aşağılamak değil kesinlikle.
geçen yıl sınıftaki tek kıza doğum günü hediyesi olarak traş takımı aldıktan sonra (kullanabileceği bir şey olmasını istedik) inşaat mühendisliği dışındaki her bölüm iyidir. iyidir iyidir...
bankacılık hiç değildir.
arkeoloji.
Tıp değildir.
peyzaj mimarlığı.
kamu yönetimi, maliye, işletme gibi kontenjanı yüksek olan iibf bölümleridir, efenim bu bölümlerde zaten kızlar çoğunluğu oluşturuyorlar, koskoca üniversitenin de en kalabalık fakültesidir bu fakülteler zaten , e o zaman en çok güzel kız da bu bölümlerdedir, düz mantık yine hayat kurtardı.
(bkz: maden mühendisliği)
iktisat ikinci öğretim.
açık ara işletme 2.öğretim.
işletme ikinci öğretim .
işletme.
adi uzerinde guzel sanatlar fakultesidir.
En kolay hangisi kazaniliyorsa o bolumdur.
üniversiteden üniversiteye değişir ama;

(bkz: çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri)

namı diğer "çeko"
Hemşireliktir. Ötesi var mi?
Besyo bölümü haricinde her bölümdeki kızlar iyidir iyii ...
güncel Önemli Başlıklar