bugün

Hayatta sizi anlayan tek bir kişi bile kalmadığında sevdiğiniz insan tarafından bile üzüntünüz yalnızlığınız ona çok ihtiyacınız olduğu görülmediğinde bir kutu uyku ilacını içip sanki o sevgili yanınızdaymış da size sarılıyormuş gibi düşünüp güzel bir uykuya dalmaktır.
ilaç içip ölmek değildir, zira gecenin bi vakti midenizin anası sikilmiş bi şekilde uyanabilir, hastaneye gitmek zorunda kalıp rezil de olabilirsiniz.

en güzeli (güzel ne lan, garanti) toplar damardan potasyum enjekte etmektir, garantidir, kısadır, acısızdır.
istanbul boğaz köprüsünden atlamak 2.si ise amerikada birini öldürün nedensiz yere ve elektirikli sandalyenin keyfini çıkarın
yasaklanan her şeyi deneyip, sonra bunları anlatacak bir film yapıp gitmek ya da toplum için faydalı bir amaç uğruna şehit olmak. bari boşa gitmesin mantığıdır bu da.
bilekleri mümkünse toplar damarı keserek olanıdır.
kan yavaştan aksın ki intiharın keyfini sürsün insan.
sigara içmektir. yavaş, ağrılı, uzun süreli bir ölüm sağlar.
intiharın hiçbir şekilde güzel bir tarafının olmadığını bilmeyen kişi söylemi.
Aşırı doz morfin almak.
ilaç yapım aşamalarında denek olarak kullanılmak ve insanlığa faydalı olarak ölmek. (bkz: faz 1 çalışmaları)
yoktur. hiç kimse ve hiçbir şey için ölmeye değmez bana göre. illa ölmek istiyorsanız yedi yaşamdaki adam gibi kendinizi deniz anasına sokturun.*
bir kutu hap icip, ardindan bilekleri kesmek, cekmeceden 45lik magnumu aldiktan sonra bulunulan binanin catisina cikip kendini bosluga salladigin anda silahi kalbine dogrultup ates etmek suretiyle gelisecek olan intihar bicimidir.
(bkz: domdom kurşunu)
(bkz: silinecek bunlar biliyorsunuz değil mi)
yapacağın herşeyi yaptıktan sonra, iç rahatlığıyla..
sevgilinle, bir gece saati metroda başkasının elini tutarken göz göze gelmektir.
yüksek bir binanın tepesinden aşağı atlamak..
bir kaç varoş insana laf edip, kendini dövdürtmektir. ama bıcak gibi keskin aletler olmayacak. bırak dövsünler kan kaybından geber.
(bkz: hanım koş bana kalemimi getir anket var)
(bkz: bağlanana dek sana cevap cevap yok)
hayatında bir kere bile olsa birilerine bir şey anlatmaya çalışmadan bir şeyleri kanıtlamaya çalışmadan sadece kendin için yaptığın bir şey olarak olmalı gelmeli ölüm eğer öldürmek istiyorsan kendini ve ölüm almaya gelirken seni şekli nasıl olursa olsun bu ölümün içinde kendin için yapmış olduğun bir şeyin rahatlığı olmalı ve bulmamalı kimse cesedini kurmamalısın cenazende kimler ağlar diye. kimse bilmemeli ve görmemeli. sadece ölmüş olmalı ve bir kere de olsun sen istedin diye olmalı bu..
Şüphesiz altın vuruştur. ölürken öldüğünüzü anlamayacak kadar kafanız güzel olur.
kafaya sıkmak, herşey iki saniyede bitiyor vücudun ölmeme şansı olsada acı hissetmiyorsun sonuçta, beyin kalmıyor yani.
kadın kocasını boynuzlar.tesadüfen adamın okey arkadaşı görür.hemen telefona sarılıp;ulan senin kaltağı bi herifle mercimek pişirirken gördüm der.sonra kadının yanına gider ve telefon ettiğini söyler.arkasından ekler"1 porsiyon da bana verirsen kocana benzetmişim derim"der.işin içinden çıkamayan kadının kurtuluş ümidi.gökdelene çıkar ve atlar.yarı yoldayken azrail gelir ve "1 porsiyonda bana kaldıysa kurtarırım" der.
yaşamanın kendisidir.
aşık olmak.
bilekleri kesip, akan kanı kırmızı şarap kadehine akıtarak şarapla karıştırmak.