bugün

bilyoner.com'un yaptığı araştırma verilerine göre; taraftarların %35’inin Galatasaraylı, %34’ünün Fenerbahçeli, %19’unun Beşiktaşlı, %4’ünün Trabzonsporlu olduğu göze çarptı.

http://www.sporx.com/futb...e-liderSXHBQ271863SXQnull
nicelik değil, nitelik önemlidir.
işler kötü gidince 20000'lik stadı dolduramayan değil, en kötü zamanında bile takımının yanında olan taraftar önemlidir.

Edit: Eksileyen yalan desin. 25.000'lik Ali Sami Yen'in yarısına bile seyirci toplayamayıp ağladığınız günleri ne çok unuttunuz? Ali Sami Yen adlı forumda hala durur GS'li tarafların vefasızlığı başlıklı konular hıh. Sizi tatlısu taraftarları sizi. Sizin aşkınız kupalara anacım. Bu sene nasıl dillendiniz bak?
--spoiler--
aslan bu listede de lider!
--spoiler--
nufus sayımında aptal saptal sorular soracaklarına şunu da sorsalar da herkes rahatlasa.. ama benim gördüğüm kadarıyla neredeyse 2 katını bulacak bir fark yoktur.. fenerbahçe ve galatasaray'ın taraftar sayıları neredeyse eşittir..
benzerleri her yerde her zaman yapılan anketlerden biri. bilyoner e üye olurken tuttuğunu takımı da soruyorlar. bir milyona yakın üyesi var. sonuçlar gerçeğe yakın.
ancak bu anketler yapılmasa bile herkes bilir ki türkiyede en fazla taraftara sahip takımlar gs ile fb dir. bu iki grubun sayısı birbirine yakındır. bjk üçüncü trabzon da dördüncüdür.
koyunca en fazla gürültüyü çıkarmalarından anlaşılabilecek durum. öyle ankete falan gerek yok. boşa masraf. evet.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.