1. 1.
    hiçbir pozitif tarafının olmadığı, hep ezik hisleri içinde barındıran burçtur.

normalde koç olacakmışım ama 20 gün erken doğup balık olmuşum. bir insan kendine bunu yapar mı? ağlak, alık biri değilim yükselenden dolayı, sadece biraz istikrarsızım.
    4 -2 ... papa jupiter
  2. 2.
    Yengeçtir.
    6 -5 ... kudurtanbazlama
  3. 3.
    Kesinkessss yengectir.

Bir kere aşağılık kompleksi olur bunlarda. Kadını erkeği fark etmez, aglak olurlar.

Her türlü acıyı bunlar çeker. Dertler Derya olur döner dolaşır bunların kıçına girer.

Sevgilileri tarafından hep aldatilirlar. Ama buna rağmen hep gülücük hep iki nokta üst üste kapa parantez.
    3 -1 ... the kadinn
  4. 4.
    hem en güçlü görünen, hem en zayıf olan:

yengeç.
    2 -1 ... baron rudolf von sebottendorf
  5. 5.
    Yengeçler siksin sizi emi.
    12 ... ulanseviyorumsenibe
  6. 6.
    (bkz: balık)
    3 -4 ... saddest
  7. 7.
    yengeç diyenler burçlardan anlayanlardır. tabi ki yengeç ya. özellikle erkekleri.

neden derseniz çünkü fazlasıyla ağlaklar. ajitasyonla hallediyorlar her şeyi. her şeyde ajitasyon yapar mı ya bir insan ya?
    3 -1 ... son feci kedi
  8. 8.
    Terazidir.
    2 -4 ... 1 station insani
  9. 9.
    balık burcu en azından insandır, vicdanlıdır. ne ağlağım ne de çok duygusal.
    2 -1 ... birkilobytealabilirmiyim
  10. 10.
    Benim burcum kova. Ezik diyemem, inanılmaz zeki olmamda, insanları komikliğimle kendime hayran bırakmakta faydasını çok gördüm ama kadınlara açılamaz kova burçları sosyal hayatta çok zorlanıyorum.
    1 -3 ... mazharfuatozkan