bugün

1. gün: sabah - akşam iki kiraz, bir sıvaz.
2. gün: kirazı kes, sıvaza devam.
kaynak: ahmet yılmaz
1- öyle aç kalarak zayıflayamazsın, kıçını kaldır, günde en azından çok hızlı tempoda bir saat yürü
2- çok afedersiniz "ben sporumu yaptım artık yediklerimi yakıyorum" mantığında bir insansanız ben sizle iki kelam etmem! sebze ve meyvayı hayatının başucuna koy! kızarmış, salamura, çok şekerli ve en önemlisi dışarda hazır olarak bulunan yemeklerden kaçın!
3- kola, meyva suyu, gazoz, şalgam suyu zart zurt bütün hazır içeceklerden uzak dur
4- kalori hesabı yapma, zayıflarken aklını korumaya çalış!
5- zayıflarken sarkacak olan yerlerinden sen sorumlusun! spor salonuna gidecek pozizyonda değilsen evde egzersiz yap. zayıf ama pörsümüş olmak şişman ve diri olmaktan daha iğrençtir
6- pakette satılan bisküvi, kek, turta vs. katiyen uzak dur kalori patlaması yaparlar
7- zayıflama sürecinde sana büyük gelmeye başlayan bütün kıyafetlerini at, yeni alacaklarını bir beden küçük al. kısa süreli çıplaklık zayıflama süreceni hızlandıracaktır.
8- yemek stilini birden değiştirme, 5 kilo verip 12 kilo geri alırsın. iki çeşit yiyorsan bir çeşide indir, büyük porsiyon yiyorsan ufakla değiştir.
9- yok tavuklu salata, bonfile ızgara falan entel dantel işlere girişme. ne yiyorsan devam et sadece azalt(bakınız madde 8)
10- günlerde, davetlerde almıyım ben rejimdeyim ayakları yapma. tabağını hazırla ama abartma. ertesi gün cezanı kendi ellerinle ver. 2 saat yürüyüş bir gün öncesi için iyi bir ceza olabilir.
11- 1 km uzaklıktaki yerlere taksiyle gitme, kıçını kaldır, 2 durak önce in yürü
12- hızlı kilo verme. ayda en fazla 2 kilo vermen yeterli. önemli olan verdiğin kilonun kalıcı olması.

iş bu entry bir yıl içinde 17 kilo vermiş, kilosunu tamamiyle koruyan biri tarfından yazılmıştır. hadi bakayım marş marş.
ben her gün metroya biniyorum, yürüyen merdivenin yanında bi de manuel merdiven var. ben 4-5 yıllık metro kariyerimde daha manuel merdivene binen insan görmedim falla..

ben bi kere yürüdüm de manuel merdivenden, nası kınadılar annatamam..az daha beni bakışlarıyla zikceklerdi, bakireyim dedim de zor kurtullduam..

tabi bi de şu var..

bkz: yürüyen merdivende önünüze süper popolu bir hatun denk gelmesi.. aşağı baksan gönül el vermez yukarı baksan kamusal alan..
(bkz: aşık olmak) *

edit: neyini eksiledin arkadaşım anlamadım ki alla alla
pamuk yutmak ve üstüne su içmek. mankenler öyle yapıyormuş yani..
- tatlı yeme.
- spor yap.
- gece geç saatlerde yemek yeme.
- tabağını salata ve sebzelerle doldur. *
(bkz: ölüm orucu)
"spordan başka etkili yöntemin etkisi geçicidir. "
upsy daisy atasözü.
mekik çekmek: hem aşırı karın yağı yakar hem de kas yapar. (erkekler için öneri) *
(bkz: lida)
etkisiz gibi görünen yöntemleri kullanmaktır. ben çay şekeri dışında tatlı nerdeyse hiçbirşey yemem prensip olarak öte yandan da kilo almak için ne bulursam yerim ama olmuyor 60 kiloyu geçemiyorum ne yaptıysam olmadı.
kokain kullanmak. deniz seki' nin yalancısıyım.
aşırıya kaçıldığında zayıflatmaktan öteye götürüp insanı eritebilen bir yöntem olarak;
(bkz: platonik aşk)
işe yürüyerek gidip gelmektir. bire bir denenmiştir. tavsiye edilir.
ekonomik kriz dolayısıyla 220-Tl. değerindeki ticketımın iptali nedeni ile keşfettiğim, etkinliğini bizzat vücudumda gözlemlediğim, yöntemi de aralarına katabileceğim bir dizi zayıflama yöntemi.
can boğazdan gelir
ben halimden memnunum
ye tatlıyı doğur atlıyı
gibi insanı yemek yemeye sevkeden cümleleri aklınızdan silip yerine:
azıcık aşım, kaygısız başım felsefesini az yemek gerektğine yorumlayarak; hayatınızda uygulayın farkı siz de göreceksiniz.
bir yağ yakıcı yardımında body building ve yanında protein-karbonhidrat diyeti ile ayda 5 kilo vermezseniz gelin yüzüme tükürün.
yemezsen arkandan ağlar şu kadar çocuğun olur bu kadar günah olur gibi dayatmalarla büyüyen türk insanlarını öncelikle psikolojik olarak hazırlamak gerekir.
zayıflamanın değil sağlıklı ve formda olmanın önemi anlatılır.
ama ne de olsa bunları önemsemiyecekleri için,
mide küçültme ameliyatı en etkilisidir.
su faturasının ödendiğinden emin olunduktan sonra musil ilacı kullanmaktır.
(bkz: aşk acısı)
günde 5 sefer sıçmak.
(bkz: lahana suyu)
bir arkadaş tarafından yaklaşık 2 aydır uygulanmakta olan ve işe yaradığı gözlenen uygulamadır.

su ve lahana tek bir kaba konarak kaynatılır ve içilir. iğrenç ama çok etkiliymiş.
zayıflamak isteyen şahıs gerçekten istemezse sözü geçen yöntemlerden hangisi uygulanırsa uygulansın sonuç alınamaz, en iyi yöntem irade
gerçekten bir süre kendinizin farkedeceği şekilde az yiyip günlük hareketi arttırmak.
daha fazla yürümek,daha fazla su içmek,aklınızın geleceği her dakikada egzersiz yapmak.
bknz mekik çekmek
hayatta başarılar
"kibrit kutusu büyüklüğünde... bıdı bıdı" diye giden güya diyet listeleri kesinlikler değillerdir.