bugün

benim elit kadına sikim kalkmaz arkadaş. ne bileyim öyle bir kompleksim var. kadın benden üstünse ne bileyim zenginse hakimse savcıysa kalkmıyor. bir ara bi müdürüm vardı taş gibiydi benimle de yaşıttı. hiç onunla ilgili böyle şeyler düşünemedim. aslına baksan ondaki de am berikindeki de am.
adamın bu başlığı nasıl açtığını düşünüyorum da, heralde herif salyaları yeri pisletmesin diye yanında leğenle geziyor AMK. olum ben kadın olsam, 10 tane amım olsa, gider onunu da dağa taşa sürterim, yerden yere vururum yine sana vermem amına koyim. lan insanda biraz ağırlık olur, erkek adamsın. profilin fake olabilir, yazdıklarını kimse hatırlamayacak olabilir ama unutma, sen hatırlayacaksın.
Vay be. Eski başlıklar gerçekten insanın ufkunu genişletiyor.
Bu kadınlar tarafından aşagılık birsey degildir. Kadının namusu varsa seninde namusun vardir. Namus bekaret degildir ki akilli kardesim.
ne bekliyodun ayakta mı?
Yatak odasında yaşananlar mahremdir. Milletin mahremini deşmeye uğraşanların da unutmaması gereken bir hadise var. Sizin de ananız var sahi öyle değil mi ? Ee o halde niye ucu kendinize dokunabilecek laflar etmektesiniz ???
O elit kadin var ya ha kendi seçiyor işte o erkegi senden benden birini degil kendi gibi elit ve marjinal birini seciyor siz cok takilmayin boyle seylere.
e belki de beceriyordur ne biliyorsunuz ? stapron denen bir şey var.
hayatın acımasız gerçeklerinden sadece biridir.sen o kadar başarılı ol,yüzlerce kişiye ekmek sağlayan bir şirkette müdür ol sonra bir erkeğin altında inle.hani nerde kaldı elitlik?
kadınların aciz olduğunun göstergesidir. bir de utanmadan insan içine çıkarlar.
cinsel sex yapıyordur o.
(bkz: En elit kadının bile seks yapmaktan zevk alması)
tabii kraliçe elizabeth 2´nin bile çocukları olduğu düşünülürse, katılmamak elde değil, tespiti. albert becermiş demek ki kraliçeyi. bu ancak öyle açıklanır.

hani derler ya "asrın tespiti" diye. öyle bi dehşet bir tespit bu da. sözlüğümüzün değerli yazarlarının yemeyip içmeyip el işi göz nuru bi tespiti bu.

bundan sonra bize ancak titreyip kendimize gelmek düşer.
Aşkın eyleme dönüşmüş bir hali olan, birbirine ait iki vucudun kavusmasi sayılan, en mahrem, en kutsal birlikteligi, erkeğin kadını sikmesi olarak gören andavallara göre gerçekliktir.

Ne acı ki, Tenin tene degmesini, terin tere karışmasını, arzuların sehvete dönüşmesini asla anlayamayacak bu mongollar.
(bkz: biz businesstık bizde mi öldük)
(bkz: kim sikiyor bu kızları)
elit kadınların becerilmek yerine seviştiğini bilmeyenlerin iddiasıdır.
elit kadın yoktur terk edilmemiş kadın vardır sözünü akıllara getiren iddia. o elit dediğiniz kadınlara en mutlu oldukları anda bi tekmeyi vurun bakalım ne oluyor. evet.
daha acısı için (bkz: en elit kadının bile tuvalette sıçması)
en şaşalı ve gösterişli, arabası olani efendim zengin mi varlıklı, kadının bile yatakta çırılçıplak bir halde anadan üryan olup sanki o kadın o değilmiş gibi becerilmesidir.

ilginç bir konudur. sen o kadar elit yerlerde dolaş dur et gez git bir kel fodulun altında hunharca sevil!, vay kahpe dünya demiyor musun abla hiç yahu gerçekten ilginç oluyor ama böyle he?, hayır yani şimdi seni sokakta görüyoruz diyoruz ki vay be karıya bak hele la, e sonra da seks yapasın geliyor gidip cıbıldaklaşıp hayvandan farkın kalmayarak ne bileyim işte sıfıra sıfır elde var sıfır olmuyor musun?, ne bu havan o zaman demek geliyor insana o an işte anladın mı ablam yoksa seninle bir işim yok yani neyse hayırlısı hakkında ne diyeyim!.