1. 1.
  yapılan son araştırmalara göre ispanyol halkı
  (2005 yılı araştırma sonuçları)
  ... kolibandı
 2. 2.
  -osman abi duydun mu dünya'nın en çok küfreden halkı ispanyollarmış.
  -ispanyolların ecdadını s....
  (kaynak:leman)
  13 ... kolibandı
 3. 3.
  ispanyol asıllı tüm milletler

  *ispanyollar
  *meksikalılar
  *kolombiya
  *arjantin
  *adb güney eyaletleri vs.
  ... arcadian
 4. 4.
  kızılderili reisi çadırında otururken bir kızıl derili gelir ve şöyle der:

  -duydun mu oturan boğa kızıl derililer türkmüş!
  -kimmiş o .mına .oduklarım.

  (bkz: türkler)
  2 -3 ... kolibandı
 5. 5.
  Turklerin de basa gurestigi listedir. Inanmayanlar icin su telefon sakasini tavsiye edilir:
  http://www.erenet.net/kom...urbaz_Metin_-_Cem_Ceminay
  -1 ... altay1914
 6. 6.
  bana türk olduklarının iddiasını kanıtlamaya çalışan bi eleman, kanıt olarak italyanların bu küfür etme huyunu salık veiryordu,*sonra gitti* sonrasında bir italyandan küfür seirisni işittiğimde kulağıma o kadar hoş gitmişti ki, adam onları bana kullansa heralde o fonetikten daha sinirlenmeye vakit bulamazdım, sonra benim güzel türkçem kulaklarıma işitildiğinde fonetik olarak pek de hoş olamdığımızı gördüm* ama şunu farkettim ki,
  NE ingiliz i,
  NE italyan ı,
  NE de ispanyol'u,
  bizim kadar kombine ve yaratıcı olabiliyor kardeşim, güzel türkçem benim, küfür etmek bir sanattır, hadi bakar kalma sen de et kardeşim.
  ... chemsuk
 7. 7.
  kesinlikle ugandalilardir.cunku nededikleri anlasilmaz ve umumiyetle turk refklesine gore benim anlamadigim sey kaka seydir dusturu uzerine bu saptama yapilmistir.
  1 ... mulayim
 8. 8.
  ispanyol halkıymış. kafama takılan şu var biz türkler özellikle nerelerde küfür ederiz ? stadlarda değil mi ? ntvde ispanya ligini takip ediyorum bir allahın kulu küfür etmez mi? diyeceksiniz ki "ulan dallama ispanyolcamı biliyon ediyorlar belki" kısmen haklı olsanızda küfür sessiz sedasız edilmez ki küfür ederken bi taşkınlık bi heyecan bi atraksiyon bi ayaklanma olur be. bu ispanyollarda o da yok nerde ediyor bunlar küfürü ?

  -bugün arenaya gittim bi s.ktimin boğası vardı
  +eee .mına koyim sonra ?
  -p.zevengin oğlu matadora bi geçirdi g.tüne koyim
  +yapma .mına koyim
  -sende ikide bir küfür etme s.kerim bak
  +sana ne lan ibne ispanyolum ben
  -bende ispanyolum
  +kardeşim benim g.tünü s.keyim
  2 ... insatiable love
 9. 9.
  türklerin de ileri olduğu nadir konulardan biridir* hatta danimarka'da "türk gibi küfür etmek" diye bir deyim bile mevcuttur.
  1 ... derberker
 10. 10.
  dünyada en fazla küfür eden millet olarak tanınan millet ingilizlerdir, ama en ağır söyledikleri "shit!"tir en fazla 2 küfürü yan yana getirebilirler. ispanyollar seri küfredebilirler ancak onlarda da sınırlıdır. tabi az biraz çingenelik olduğu için onlarda bu normaldir (küfürbazlık). araştırmaya sanıyorum ki; türkiye dahil edilmemiş. türkiye'de kişiler bırakınız 2 kelimeyi 4-5 farklı küfür grubunu bir potada eritip zincirleme küfür tamlaması yapabilirler. örneğin; "senin ananı, avradını, kız bacını, soyunu, sülaleni s.kerim, a.ına kodumun evladı. s.ktir git. g.toş." gibi. türklerde küfür bir sinir boşalması, sakinleşme yöntemidir. karşıdaki insana fiziki zarara verilemeyeceği durumlarda veya fiziki zarar vermek istenmeyen durumlarda ön plana çıkar. türklerde küfür başka bir bakış açısına göre ise bir zeka üstünlüğü olarak kullanılır. kişi karşıdakine zekice düşünülmüş orijinal küfür ederken ona bir nevi zeka gösterisinde bulunur. örneğin; "ananın a.ına'na çam dikerim, gölgesinde bacını s.kerim" gibi. orta asya'dan göç ettiğimizden beri türk dünyası'nda değişmeyen kelimelerin başında küfürler ve sayılar gelir. ister kabul edin, ister etmeyin; küfür bir kültürdür.
  -1 ... paleface