1. 1.
    moralim bozuk olduğunda ağzımdan kerpetenle laf alınması.
    2 -1 ... modeste
  2. 2.
    Birisi benimle uğraştığı zaman inatçı olmam ve bir daha onu görünce iki lafı bir araya getirememek. Sinir dilime vurup kitleniyor.
    4 ... kale3112
  3. 3.
    ilgilendiğim konularla ilgili konuşurken aşırı kafa sikiyorum. oturur 40 dakka mezopotamya sanatı anlatırım karşımdakine, fransız ihtilali napolyon falan anlatırım yada ne bileyim türk popu ve ibrahim tatlıses ilişkisi falan anlatırım. yazık yavrum nezaketen de dinler. genelde kimsenin ilgilenmediği konular olduğu için -hele bir de alkollüsem- milleti kitleyip ettiğim işkencelerin haddi hesabı yoktur.

yakın tarih konuşuyosam hele kaçın aq. ben bile kendimi dinlemiyorum anlatırken.
    2 ... not alpha anymore
  4. 4.
    ınatçı oluşum, karsimdakini delirtmek için kavga esnasında kahkaha atmam, insanları çileden çıkarıp bir şey yapmamış gibi üste çıkmaya çalışmam.
    1 ... oyle degil boyle
  5. 5.
    (bkz: ekşi den başlık araklamak)
    ... kavanozdaki ates bocegi
  6. 6.
    Bilsem yalnız olmazdım. doğrudan o özelliğime oynar, bir şekilde değiştirirdim.

Beni rahatsız eden bir özelliğim yok. Kendimi olduğum gibi kabulleneli Bi 10 sene kadar oluyor.
    ... ters yakilan sigara
  7. 7.
    Kolay değişememek değişmemek.
    ... nwrtyz
  8. 8.
    Ağzı pazarcı gibi laf yapan insanların arasında ağzı laf yapmayan biri olmak.
    ... morat
  9. 9.
    (bkz: Güzel bir abimiz), (bkz: canım abim), (bkz: şeker kardeşim) gibi iş hayatında çok gideri olan yavşama söylemlerini kullanmayı hiç sevmemem.
    ... morat
  10. 10.
    can sıkıcı olmak.
    ... kazangap emmi