bugün

hayattaki en büyük pişmanlıklar, pişman olurum diye yapmadıklarımızdır.
eski sevgililer en büyük pişmanlıklardır.
(bkz: sözlükteki her başlığı okumak)
sezen aksu konserine gidip hayatın 2 saatini detone bir ses ve uğultu dinleyerek geçirmek.
ailene yalan söylemektir, bile bile aklının aksine hatalar yapmaktır.
(bkz: 31)
ona aşık olmaktı en büyük pişmanlığım ,geceleri uyuyamaz oldum bir çocuk yüzünden. ona o kadar çok değer vermişim meğer hiç haketmiyormuş.
allah belasını versin ki zamansız, amansız, kuşkusuz aşık olmaktır.
ağızdan çıkan bir laftır genelde.
dünyada doğmak.
Doğmak.

Editeyşın: bir de izmir var tabi. Yere batasıca izmir. Allah'ın kahrına uğrayasıca izmir.
'Ben yaptığım hiç bir şeyden pişman olmadım' diyenlere inanmıyorum. Herkes pişman olmuştur tek fark pişman olduktan sonra ders çıkarmıştır ondan öyle diyordur yada tevekkül kısmında baya iyidir.
inanmak.
aldatan sevgilimi terkettim, sonra içim soğmadı tekrar barıştım, eve çağırdım para karşılığı sevişiyor gibi aşağılayarak seks yaptım ve o gece uyumadan gitmesini istedim. çok koymuştu beni aldatması gözüm dönmüştü... sonuç olarak köpekler gibi pişmanım öyle bi hareket yaptığım için. bunu da neden yazdım iki gün önce beyazıt sahafçılarda gördüm içim burkuldu... selam verecek yüzüm olmadığı için uzaktan baktım sadece.

intikam almak içimizi her zaman rahatlatmıyor..

kadınları üzmeyin ne olursa olsun..
efes pilsenin alt yapısına gitmemek..
En büyük pişmanlığım asla kabul edemem dediğim şeyleri kabul ettiğim için oldu. Hala da pişmanım bu yüzden.
3 sene birini sevmek ve onun için bütün Çıkma tekliflerini geri çevirip kimseyle çıkmamak.
zamanında ingiltere'de bir arkadaşımın çalıştığı firmanın iş teklifini duygusal nedenlerden kabul etmemem. ya arkadaş ne kadar malmışız ya. aileyi düşündük. şimdi aile bizi düşünmüyor. herkes kendi derdinde.
Bir adamın parmağında oyuncak etmiştim kendimi. Nasıl o kadar gurursuz olabildim hâlâ anlamış değilim.
ilkokul 2 de okulu bırakmak, ticaret hayatına atılmak.
eski sevgilimden 3 yıl sonra özür dilemek. meğersem numaram bile silinmiş 'sen kimsin' moduna girilmiş. 3 yıl sonra ne bekliyorsam ben de amk?
Onu sevdiğimi söyleyememek. Şimdi sevgilisiyle fotolarına bakıyoruz. Hayat.
Tiksindiğim kişinin öpmesine izin vermek.
Bi yalan söylemek sonra sıvamak. Çok pişmanım..
Bi yalan söylemek sonra sıvamak. Çok pişmanım..
güncel Önemli Başlıklar