bugün

Bugüne kadar en büyük kayba uğranılan durumun, sözlüğe aktarılması durumudur.
arkadaşa çektiğim 50 bin TL krediyi ödememesi.

evet ben ödedim.
En büyük kaybım 5 yılım(lise yılları) oldu.
Biraz kendim.
Çokça zaman.
Biraz tanrım.
En çok o.
(bkz: annem)
babam.. en çok onun kaybına kahroluyorum..
En buyuk kaybim kendim.Hickimseye yalan söylemem "kendim" hariç.Bi kendime dürüst degilim bi sıralar.
belki de büyük kayıp diyebileceğim şeyin olmaması en büyük kaybım.
sene 2010 lise bitmiş dershanede hafta içi öğrencisi takılıyorum. ailemin tek evladıyım anne babamda ehliyet olmadığından o güne dek arabamız yoktu. ehliyeti alır almaz babamla birlikte güzide ilçemizin güzide bir araba galerisine gidip 26.000 tl ye güzel bir megane 2 aldık. 18 yaşında bir çocuk olan ben bu imkanları bulunca sapıttım tabi. sabahları dershane öğleden sonra bizim dükkanda takılıp yolumu buluyorum, akşamları da vur patlasın çal oynasın. her gece alkollü olarak araba kullanıyorum ama bu devran böyle dönmedi tabi. soğuk bir şubat gecesi kendimi taklalar atarak şarampolde buldum. o güzel megane2 arabamızı 4.000 tl ye sattık. beni de 20.000 tl ye ameliyat ettirip dağılan sağ ayak bileğimi 10 cmlik iki vida ile toplattık. iyileştim üzerine iki arabam daha oldu ama en büyük kaybım, en pahalı tecrübemdir.
kaybettiğim çok şey var
misketlerim
kibrit kağıtlarım
gazoz kapaklarım
haşhaş tarlasındaki kızıldereli çadırım
cumartesi pazar günleri köy kahvesinin penceresinden Red Kit ve karaşimşek izlerken unutulmuş zamanım
ve karaşahin motorsikletim...
Hesap işletim ücreti...
zaman... bir de yüzümdeki tebessüm, iki yıldır arıyorum.
6 sıfırdan
7 - 6 verdiğim pes maçıdır.
yıllarım gitti.
Bitanecik babam.
en buyuk kaybim, rahmetli dedem.
(bkz: Kendim)
lise yıllarım..

keşke haytalık yapacağıma, oturup çalışsaydım.
bir erkek kardeş.
bir sonrakine kadar en büyüğü bu.
yaptığım ufak bir planlama hatası direk olarak 3, dolaylı olarak 7 yılımı etkiledi. daha n'olsun ?
Kazanmak.
bakirliğimi kaybettim.
Güven amk.

insanlarla geçirdiğim hiçbir anı kayıp olarak görmem; en büyük yavşak, en adi şerefsiz şahsiyet bile size bir şeyler öğretir.

Sadece Tekrar güvenebilmek için tekrar baştan başlamak gerekir.

Baştan başladıkça zaman kaybedersiniz.

Zaman kaybettikçe kendinizden, yaşamınızdan eksiltirsiniz.

Bir bakmışsınız 32 yaşındasınız.

Yok ben değil, bir arkadaşım.
Saflık.
2013-2014, 2014-2015 okul yıllarım ve silik kutumdaki entrylerim. bazen keşke taytlı entry girseydim diyorum. neyse hayırlısı.