bugün

Kuşkusuz ilki kız çocuğumun olması. ikincisi ise evimdeki maymunun ben ölmeden insan olması.
görsel
Buraya yazacak değilim zaten hayal kursam bile gerçekleşsin diye kurmam keyif için kurarım.
hiçler isimli bir şirket kurmak ve dünyaya açılmak.
Onunla güzel bir aile. Huzurlu olanından..
kedi- köpek bakım ve tedavi evi.
Muhabbet kuşu dükkanım olsun istiyorum.
Vıcır vıcır vıcır çok seviyorum be.
görsel
müstakil evimi yapıp terasında güvercin beslemek. olacak inş.

dünya sizin olsun başka bişey istemiyorum.
istanbul'da yaşamak.
9-6 köleleğinden kurtulup home office kendi işimi yapıp, yazlık bir yerde gelecekteki karım ve çocuklarla beraber yaşlanmak.
beni tatmin eden bir meslek edinebilmek zamanında iyi bir fırsatı kazandım fakat pişman olacağımı bilmiyordum. üniversiteye akademik kariyer planlayarak gittim fakat dört sene okula devam edemeyecek seviyede depresyon yaşayabileceğim aklımın ucundan geçmedi. tekrar sınavlara hazırlanabilirim ama ders çalışacak disiplini kaybettim. çok para kazanma idealim yok tatmin edici bir mesleğe , ihtiyacım var. güzel bir iş ve aile kurmak benim için bitirici olurdu.
Millet istanbul'dan kurtulmaya çalışıyor kimi de orada yaşamayı hayal ediyor. Üstelik bunu hayal eden de Almanya'da yaşıyor, ilginç.

Bir karavan satın alıp onunla tüm Türkiye'yi eşimle beraber gezmek, evet.
Bilmem. Galiba en büyük hayalim işe gitmeden 15k+ maaş almak ve eğlenmek için dışarı Çıkmama gerek kalmayacak bir evde oturmak.
Her şeyin tıkır tıkır çalıştığı sorunsuz problemsiz bir sistem yani attığım her adımda başarılı olabilmek.
görsel
F-16 lar ile yarışmak.
bir villa da yaşamak ve hizmetçilerimin, korumalarımın olması. kenan birkan gibi. bir de öldürdüğüm veya ölümüne sebep olduklarım için bir koleksiyon gibi bir şey düşünüyorum. mesela her leşim için bir rozet veya o kişinin tablosunu asabilirim duvarlara.
Çanakkale' de kliniğimi açmak, Almanya' da yüksek lisans yapıp gitmek kalp.
UPS boobss ile muhallebicide muhallebi yemek...
güncel Önemli Başlıklar