bugün

UPS boobss ile muhallebicide muhallebi yemek...
Çanakkale' de kliniğimi açmak, Almanya' da yüksek lisans yapıp gitmek kalp.
bir villa da yaşamak ve hizmetçilerimin, korumalarımın olması. kenan birkan gibi. bir de öldürdüğüm veya ölümüne sebep olduklarım için bir koleksiyon gibi bir şey düşünüyorum. mesela her leşim için bir rozet veya o kişinin tablosunu asabilirim duvarlara.
görsel
F-16 lar ile yarışmak.
Her şeyin tıkır tıkır çalıştığı sorunsuz problemsiz bir sistem yani attığım her adımda başarılı olabilmek.
Bilmem. Galiba en büyük hayalim işe gitmeden 15k+ maaş almak ve eğlenmek için dışarı Çıkmama gerek kalmayacak bir evde oturmak.
Millet istanbul'dan kurtulmaya çalışıyor kimi de orada yaşamayı hayal ediyor. Üstelik bunu hayal eden de Almanya'da yaşıyor, ilginç.

Bir karavan satın alıp onunla tüm Türkiye'yi eşimle beraber gezmek, evet.
beni tatmin eden bir meslek edinebilmek zamanında iyi bir fırsatı kazandım fakat pişman olacağımı bilmiyordum. üniversiteye akademik kariyer planlayarak gittim fakat dört sene okula devam edemeyecek seviyede depresyon yaşayabileceğim aklımın ucundan geçmedi. tekrar sınavlara hazırlanabilirim ama ders çalışacak disiplini kaybettim. çok para kazanma idealim yok tatmin edici bir mesleğe , ihtiyacım var. güzel bir iş ve aile kurmak benim için bitirici olurdu.
9-6 köleleğinden kurtulup home office kendi işimi yapıp, yazlık bir yerde gelecekteki karım ve çocuklarla beraber yaşlanmak.
istanbul'da yaşamak.
müstakil evimi yapıp terasında güvercin beslemek. olacak inş.

dünya sizin olsun başka bişey istemiyorum.
görsel
Muhabbet kuşu dükkanım olsun istiyorum.
Vıcır vıcır vıcır çok seviyorum be.
kedi- köpek bakım ve tedavi evi.
Onunla güzel bir aile. Huzurlu olanından..
hiçler isimli bir şirket kurmak ve dünyaya açılmak.
Buraya yazacak değilim zaten hayal kursam bile gerçekleşsin diye kurmam keyif için kurarım.
görsel
Kuşkusuz ilki kız çocuğumun olması. ikincisi ise evimdeki maymunun ben ölmeden insan olması.
Bir gün tekrar aşık olmak.

Ama bele ergen gibi... Liseli gibi.
uludağ sözlük moderatörü olmak.
Marsta bokumla patates üretmek.
Özgür olmak ve özgürce sevebilmek.
En büyük hayalimi yakın tarihte gerçekleştirdim . Yeni en büyük hayal için zamana ihtiyacım var , düşüncelerdeyim . Derin düşünceler .
Çanta sırtımda, tüm dünyayı gezmek...
Gana, Uganda, Pakistan, Küba, Norveç, Honolulu...
Her yeri...
Çin hariç! Şu günlerde ona kızgınım!