1. .
  *

  şu an aldığımız bir habere göre;
  Yıllardır tartışılan "Yumurta mı tavuktan çıktı, tavuk mu yumurtadan çıktı?" sorusunun yanıtı bulundu! ingiliz bilim adamları, "Yumurta tavuktan önce de vardı" dedi. *

  ingiliz bilim adamları, yüzyıllardır tartışılan "Yumurta mı tavuktan çıktı, tavuk mu yumurtadan?" sorusunun yanıtını buldu: Yumurta tavuktan önce vardı, yani tavuk yumurtadan çıktı...

  Nottingham Üniversitesi'nden Profesör John Brookfield, bir hayvanın yaşam süresi içinde genetik değişimden geçemeyeceğini, bu yüzden ilk kuşun evrimleşerek tavuğa dönüşmesinin ancak yumurta içinde olabileceğini belirtti.
  Evrimsel genetik uzmanı Brookfield, tarih öncesi çağlarda, bugün tavuk olarak adlandırılan türün, bir yumurta içinde embriyo olarak oluştuğunu söyledi. Yumurta içinde büyüyen ve ileride tavuk haline gelecek organizmanın, tavukla aynı DNA'ya sahip olduğunu kaydeden Brookfield, "Bu yüzden ilk önce yumurta vardı" dedi.

  işte haberin en bomba kısmı;
  işin içine ingiliz tavuk üreticileri federasyonu başkanı giriyor. lan sen kimsin de yorum yapıyorsun? gördün mü olayı? hadi göremedin, hangi bilimsel teze göre konusuyosun? allahım yarabbim yaaa..
  (bkz: bunu yapan ingilizdir dedirten olaylar)

  --Varan-1---
  Londra'daki King's College'dan bilim felsefesi uzmanı Profesör David Papineau ve ingiliz tavuk üreticileri federasyonu başkanı Charles Bourns da Brookfield'i destekledi.* ilk tavuğun başka bir kuş türünün yumurtası içinde oluştuğunu söyleyen Papineau, "Önce yumurta, sonra tavuk geldi" diye konuştu.
  3 ... aby
 2. .
  "Yumurtadan tavuk çıkmaz, yumurtadan civciv çıkar" şeklinde çoktan çözümlenmiş olan sorunsalın gereksiz açıklamasıdır.
  ... baybars