bugün

sinirliyim ama neye sinirliyim ben de bilmiyorum.
huysuz,soğuk,mesafeli,aksi ve geçimsiz. kısacası sevmezsin.
her şeye kafayı çok takan biriyim. bazen kendi kabuğumdayım bazen ifadelerimle telaş ederim olaylardan. genelde utangaçım ama iyi anlaştığım, sevdiğim biriyle iyi kötü tüm özelliğimi olduğu gibi yayarım. hata yaptığımı anlarsam özür dilemekten gocunmam.
Hareketli cıvıl cıvıl oluşum...
her ne kadar belli etmesem de duygusallık çol duygusal bir adamım ben.
sinirlenince bagirsak gazi oluyorum.
Açık sözlüyüm ve oldukça netim. Beyazsa beyaz, siyahsa siyah. Arası yok, olmadı da hiç. Ayrıca doğruları söylediğim için 9 köyden kovuluyorum...
iyi niyetim ve açık sözlülüğümdür. iyilikle yaklaşırım, yamukluk hissettiğimde kırar geçerim acımam.
heyecanlı. biraz daha sakin olmakta fayda var, sanki.
Yalnızlık.
şerefsizliğim.ewed
utangaçlık..
çok fazla temas etmek. inanlara sarılmayı çok seviyorum. çünkü karşındaki insan ne kadar sevildiğini bilmiyorsa ne önemi var sevmenin? ve bence sevgiyi göstermenin en güzel yolu o. bu yüzden benim en belirgin özelliğim, dokunarak sevmek.

insan üzerinde ayırtedici davranış, görünüş.
Dengeli olmak. Her konuda Ne iyi ne kötü yönde aşırıya kaçmamak.
şerefsizin teki olmam.ewed
Detaylara takılmak.
Dışarıdan gamsız gözüküyorum. içimde minnak bir selim ışık var ama çaktırmıyorum.
çevremdeki insanların da benim gibi çok derin düşünüyor olduklarını sanmam, bu yanılgıya kapılıp sürüklenmem. Sonuç olarak gün geliyor ki anlıyorum, insanlar her zaman benim kadar derin düşünmüyor.. çoğuna göre karşılaştıkları, gördükleri her şey düm düz olduğu gibi ama bana göre ise üfff. neler nelerrr.
içim paramparça olsa da dışardan ne güzel ya yaşıyorum bu hayatı gibi gözükmem.
Muazzam çabuk öğrenirim ve unuturum nedense görsel hafızam aşırı iyidir.
eskiden birisine bir şey söylemeden önce deli gibi olayları tartardım kafamda bir sürü kombinasyon kurardım karşımdakinin yerine geçerek çılgın şeyler kurardım ve olayı o kadar abartırdım ki sanki gerçekmiş gibi tribe girerdim, şimdi kuramıyorum bunun anlamı nedir onu da bilemiyorum.
(img:#2011337)
her yere yazıyorum yakında pankart yaptırıp dört bir yana asıcam. üşengeçlik. artı bir de inatçılık.
inatçı, dik kafalı, açık sözlü ve gereksiz ciddi bi insanım.

evet, sevmem.
Çevremde kime sorsanıZ, “dobra” cevabını alırsınız.
Ama ben Gerizekalı olduğumu düşünüyorum.

Daha demin koronayım galiba diye ağlıyordum. Çok pimpirik, korkak, kendine hayatı zehir eden bir gerizekalıyım.