bugün

okuyup değerlendirip ve gerçekten beğenmediği için eksiliyorsa saygı duyulması gerekir, ancak zarar vermek için okumadan yorumlamadan, birinin en beğenilen listesine bakıp onları eksiliyorsa yapılacak tek bir yorum vardır.

(bkz: hayat kadını çocuğu)
Not: bunu eksileyen yazarımsı da demek ki; üstteki satırlarda anlattığım olumsuz eylemi yapıyor ve gocunuyor.
özellikle orhan pamuk la duygusal bağları olduğunu düşündüğüm şahıstır. zira beyaz kale ve babamın bavulu isimli gerçeğin ta kendisine dayalı makaleye bile eksi vermiştir. yahudi olduğundan şüphelenmekteyim, ayetlere de eksi veriyor deyyus.

edit: ve işte ibne hizmetimde ahah.
populizme zerre kadar prim vermeyen aykırı tabiatlı.
sırf, bir gün sonraki istatsitik listesinde, "dünün dikkat çekenleri" listesine girmesin diye hareket çeken ibnedir. ertesi gün de kıs kıs güler... hatta kişiyi ibnelikle itham eder...

- ne oldu lan ibneeee... listeye de giremedin... öyle çok bilmekle, çok okumakla, çok gezmekle, sağlam yazmakla olmaz bu işler... beni de hesaba katacan... kıs kıs kıs *
ne bir gırgır, ne de bir alay konusu olmayan amacı sadece bilgi vermek, bilgilendirmek olan emektar yazarların özenle yazmış oldukları ve bir cok yazar ve okuyucu tarafından olumlu bir şekilde oylanmış entrylere; yazar kisvesine bürünmüş, yazar maskesi takmış, insan olma yolunda ilerlemeye çalışıp sürekli hüsrana ugramış, dogdugu günden bu yana sürekli kafasına taş, odun, tugla, vazo, balkon düşmesine ragmen büyük bir mucize örnegi ile yarım yamalak hala hayatta kalmayı başarmış fakat bir türlü neden hayatta oldugunu idrak edememiş, etrafta o kadar nasip bulunurken bir kez bile nasibini alamamış ne idüğü belirsiz canlı ya da cansız varlık timsali organizmaların uyguladıkları yöntemdir.
bugün ilk kez tarafından ziyaret edildiğim ibnedir kendileri. altın gümüş ve bronz madalyalıları eksileyip bırakmıştır kendileri sağolsun.
(bkz: hey eksi veren ibne bak bu artılar sana girsin)
(bkz: ybsg) çok ayıp çok demek suretiyle kınanası kişi.
seni bi yakalarsam en begenilen entrylere eksi veren ibne elimden cekecegin var diye tehdit etmek istedigim ibne yazar kisisidir.*
kunektir.
seri eksi oy veren ibne'nin bir üst ibne modelidir.
öyle böyle bir ibne değildir. ibnelerin şahıdır, kralıdır. herkesin genelde çok beğendiği entryleri en begenilen entryleri bölümüne girererek tek tek eksiler. evet vardır günümüzde böyle ibneler. olmaz olmaz deme olmaz olmaz.
bir ara bana da ugrayan ibne cesidi. ibretle izliyoruz... (bkz: ezik)
bu zanlıyı ben de tanımaktayım. birkaç gün önce bana da uğrayıp ilk girdiğim entryleri ve hatta en iyi entrylerimi eksilemiştir kendisi. ne diyelim vatan saolsun.
kıskanç ibnedir.
ben neden böyle yazamıyorum diye düşünür durur.
begenmedigi fikre karsi arguman gelistiremeyip, "senin de, entrylerinin de" halet-i ruhiyesiyle aklinca saldiriya gecen dingildir. An itibariyle bana saldirmakla mesguldur.

(bkz: yavas gel sakirtim sacin basin dagilmasin)
marjinal olmaya çalı$an ibnedir. ben herkesin beğendiğimi beğenmem, kendi tarzım var ayaklarına yatmı$tır. çok karizmatik olduğunu sanmaktadır, fakat sözlükçünün gözünde sadece bir ibnedir.
bu kadar kafaya takmaya değmeyecek kişidir... sonuçta hepsini sırayla eksiliyor ve yerleri değişmiyor... ha sanırım bir tek karma düşer ama kimin umrunda değil mi?

seri halde artı oy verenlere bir şey denilmiyorsa eksiyi de sallamamak lazım... boşverin herkes kafasına göre takılıyor işte... puana göre maaş verilmiyor nasılsa...

ya da sizi bu sinir stresten kurtarmak için ben kendimi feda ediyorum... "bak ibne arkadaşım bırak milleti benimkileri eksi oyla 8436 tane entry var nasılsa hiç canın sıkılmaz... *
en sacma zarar verme yolunu secmis ibnedir. cunku en begenilen entrylere sirasiyla - verdiginizde o entryler %99 ayni siralamada kalir. sadece aldigi + oy orani duser. lakin yine de anlamaz, anlatamazsiniz.

not: ayni durum anlasilamayan entryleri icin de gecerlidir.
azmine hayran olunası kişidir. arada sırada bana da takıyor sonra sıkılıp gidiyor.

edüt:buna da eksi verdiğine göre yakalandığını biliyor. seni senii.
ergendir o.
dayaktan komaya sokulması gereken ibnedir. zenciler tarafından tecavüze uğraması için beddua edilmesi gerekmektedir ama bünye ibne olduğu için o beddua olmaz onun için dilekte bulunmak filan olur.
ebe evi olarak kısaltılabilir.* *
entrylerine hiç artı oy almamış ibne olmalı bu8).
alelacele çocukluğuna inip şöyle etraflıca tetkik edilmesi gereken sorunlu tip. hayır o kadar entryi o kısa sürede okuman mümkün değil. yani gerçekten okuyup da beğenmediğin gibi bir iddia ile karşıma çıkma, suçunu kabul et ki okumadın. hayır amacın ne? ben -900 olsam gtün tavana falan değer mi? eğer değecekse ne âla. tövbe ya rabbim yahu. şurda tek amacımız karmamızı yükseltmek zaten. neden ekmeğimizle oynuyorsun kardeşim ipne zabıta modunda?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar