bugün

Elindeki büyük imkânlara rağmen doğru düzgün çalışmayan, yaratıcı projeler geliştiremeyen belediye başkanıdır.

Örnek: Melih başgan.
(bkz: angaranın bağları da büklüm büklüm yolları)
(bkz: ankaranın dikmeni melih burdan gitmeli)
(bkz: melih gökçek) tartismaya gerek var mi?
hepsi gayet zengin olmuş bence hepsi başarılı.
izmirinkidir.
muhtemelen laik, kemalist bir insandır. sadece bilindik kemalist martavallarını okuyarak belediye işlerinin kendiliğinden yürüdüğünü falan sanır ama az biraz yağmur yağınca kel görünüverir. diğer sorunlardan bahsetmiyorum bile.
Kesinlikle Aziz Kocaoğludur. Ya bilerek yapıyor yahut ciddi anlamda belediyecilikten bihaber.
(bkz: melih gökçek)

adamın yaptıklarını gördükçe istanbul'da yaşadığıma şükrediyorum.
melih gokcek. bir fiskiyeye bile sahip cikamiyor.
iki isimin kafa kafa olduğu başkanlardır

(bkz: melih gökçek)
(bkz: aziz kocaoğlu)
melih Gökçek'i bir kenara koyarsak;

yozgat belediye başkanıdır. adının önemi yok, zira yozgat Yüzölçümü kadar eyaletler varken, yozgat nüfusundan çok ilçeler yığını vardır.
konya' nın şebeği tahir akyürek elbette.
açık ara farkla aziz kocaoğludur.
Diyarbakır. iki kişi dört elle bi siki doğrultamamışlar. Bok götürüyor her yeri. Şaşıyor muyuz? Yoo. Terörislikten vakit olmuyo belediye işlerine bakmaya.
izmir ve maraşınkidir.
(bkz: tahir akyürek)
adamın tek icraati sağa sola taş döşetmek ve gördüğü parka lale diktirmek, başka da bi işe yaramıyor.
onca kayırmaya ve kaynak ayırmaya rağmen, aynı anda hem su ve elektrik sıkıntısı yaşatan, hem toplu taşımada güvenliği sağlayamayan, hem de yol bakım ve güzergahlarında sorun yaşatan kimse odur.

ama lale dikti her yere.
laik domuz'ların çoğunluğu oluşturduğu bölgelerden çıkar.
hafta sonu bodrumdadır şimdi.
(bkz: )kayyum
geçmiş başkan rte dir.
Her ne kadar ekrem'i sevmesem de cevap melih Gökçek'tir. Ben böyle sorumsuz bir bb görmedim. Koca başkentin anasını sikti gitti adam.
Şuraya Melih Gökçek yazanlar bir kez daha düşünsün bence. 20 yıl hiçbir iş yapmadan seçilmek, ankara'yı fetöye peşkeş çekmiş olmasına rağmen yargılanmadan, hakkında soruşturma bile açılmadan öylece sıyırmak büyük başarı.

Bu arada fetö tespitinin sahibi ben değilim. Cumhurbaşkanlığı yüksek istişare Kurulu üyesi Bülent Arınç'tır. Yasal olarak sorumlu kendisidir.
recep altepe'yi tanımıyorsanız farklı yanıtlar verebilirsiniz. fakat tanıyorsanız başarısızlık nedir sorusunun cevabı kendisidir. koskoca bi şehrin * elli yılını sabote edip defolup gitmiştir, daha doğrusu görevden alınmıştır.
güncel Önemli Başlıklar