bugün

Atatürk'ün partisinin başında bulunup Aynı zamanda 10 seçim kaybetmiş olan liderdir.
öyle bir vaat yok. algı yapma. bak Kılıçdaroğlu'nun vaatleri burada. Bu mutabakata önce söylenenler geçersizdir. dikkate alınacak olan esaslar bunlardır;
görsel

Bu mutabakattaki 4. madde tüm algıcı şeytanlara girsin.
insanları salak yerine koyma tengir. arşiv diye bir şey var. https://youtu.be/77H798Ps4g8
Yazar haklı, arşivler var

görsel
görsel
arşivine sokturtma. sana öyle bir Tayyip arşivi açarım burada sayfalar dolar...
en büyük vaadi apoyu serbest bırakmak olan lider ile yarışabilecek liderdir.

https://www.diken.com.tr/...ma-girisimlerini-anlatti/

tengir bu boklulara laf anlatmaya çalışma abi anlamıyorlar. daha 10 sene öncesini hatırlayacak zekası olmayan veya hatırlayıp işi ahlaksızlığa vuranlara hiçbir s.ki anlatamıyorsun. tutturmuşlar bir hedape türküsü gidiyorlar. kendi taptıkları adamın apo hakkındaki sözlerini hdp ile beraber yaptıkları icraatleri feto iblisi ile aynı yatakta yıllarca yatılmasını falan çoktan yalayıp yutmuşlar. şimdi hepsi milliyetçi olmuş pkk düşmanı feto düşmanı olmuş yıllardır bunlara düşman olanları da onlarla işbirliği yapmakla suçluyorlar. zeytinyağı ile aynı kaba koysan bunlar zeytinyağının bile üstüne çıkarlar..
33 askerimizi kurşuna dizen şemdin sakık'ı bu suçundan beraat ettiren lider değildir..

ergenekon ve balyoz davalarında şemdin'i yalancı tanık olarak kullanarak türk subaylarının hayatını karartan lider de değildir..
Faik kardeş sen bu iktidarsız erkeklerle muhatap olma onlar senin dengin değil, pazar sabahı koy geç akşama ayranı doldur doldur iç kendinden geç karşim. Ne demiş ünlü düşünür ulu hakan recep Tayyip Erdoğan ; bunlara öyle çakalım ki bellerini doğrultamasınlar. Sjsjsjsjjsjsjsjsjs.