1. 1.
    işte bu ya. işte bu. bayılıyorum bu tiplemeye. 5 gün almanya gördükten sonra türkiyeye geldiğinde de ''ya bak mesele almanyada böyle değil'' diye cümleye başlayıp size üstün medeniyetten dem vururlar.

rabbim bazılarına yurt dışını nasip eylemesin. amin.

(bak mesela orda amin denmiyo. tabi abi. amen diyo adamlar.)
    7 -3 ... lalasol
  2. 2.
    Güzel bir hayaldir. En büyük hayali 36 sene çalışıp bir ev alayım olan insandan kat kat güzeldir.
    11 ... londra gormus muhendis
  3. 3.
    Elektrikli karavan ve motorsiklet isteyen bir versiyonuna sahip olduğum başlık.
    2 ... sithefendisi
  4. 4.
    mis gibi hayal.

en büyük hayali almanyada 40 bin euro olan araca türkiyede 300bin tl verenler anlayamaz.
    3 ... donanim haber olucusu
  5. 5.
    Gez Konya’yı gör dünyayı jdjdk.
    2 ... nurhayatardil
  6. 6.
    türkiye den başlarsa türkiye de kalır. malum benzin 6 oldu..
    4 ... seksikutupayisi
  7. 7.
    Yapıcamda yeterli param yok.
    ... rui valar
  8. 8.
    güzel insandır. yaşamasını bilendir. ne olacaktı? 20 yıl götünden ter gele gele okuyup, zar zor bulduğu bir işe kapak atıp tüm hayatını faizli arabasına ve evine mi harcayacaktı?
    1 ... mistabrown
  9. 9.
    tesadüf eseri gözünü açtığı bir ülkenin öte tarafını merak eden, sorgulayan, kıyaslayan, anlamaya çalışan dünyalar güzeli insandır. çevresi tarafından eleştirilir genellikle, anlam verilemez bu hevesine. kimisi gıpta ile bakar, kimisi uçarılıkla suçlar, hele hele dişiyse "kız başınıza" ne işiniz var dünyanın bilmem neresinde diye başlayan abuk cümlelere maruz kalır. hayallerinden hiç vazgeçmesin dediğim insandır. yani ne çıkar onlar sizi anlamasa da?
    2 -1 ... klimanjaro
  10. 10.
    Şöyle eski bir karavan alıp onu yenileyip bir kaç sağlam arkadaşımla yapmak istediğim şeydir yani sanırım burada bahsi geçen insan tipi benim hayal değil bu ama yapmak zorunda olduğum bir şey bana kalırsa ve bir sınav kendimi denemek için belki ben değişirim bir gün ama benim gibi dilerim dünyanın her yerinde her insan güzel baka bilir bir birine doğaya tarihe araya karşılaştırmalar ayrılıklar girmeden.
    2 ... bimarlaversene