bugün

Kavgaların ve savaşların olmadığı, ekmeğin hakça üleşildiği bir dünya.
Mandıra filozofu filmi varya onun hayatını istiyorum.
vizyon sahiplerinin sahip olduğu hayallerdir.
Havuza kolluksuz girmek.
Kendi ürunlerimi yetiştirebilecegim bağ bahce sahibi olmak.
Hayalimdeki kariyeri yapmak.
Güzel insanlar ile karşılaşıp bir ömür hayat sürdürmek.
zengin olmak, paraya para dememek paraları havalara saçıp savurmak.
Çocukluğumda yaşanamamış her şeyi temize çekip,
Yepyeni bir yaşamda,
bana benzeyen ama benim gibi olmayan, iç çektiğim ve özlediğim ne varsa hepsini doyasıya yaşayan, belki de sahip olmak istediğim, en sevdiğim isimle adlandırılmış, keşke şunu da yapabilseydim dediğim her şeyi yapmış, yaşıma geldiğinde hayata dair pişmanlığı kalmamış, yaptığım hataları yapmamış yepyeni bir bedende var edebilmek.
Bunu görmeden ölmek istemiyorum.
Başbuğ atatürk'ümüzün hayali bizim de en büyük hayalimizdir. Tengri biz menen...

"Ben herşeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum, böyle öleceğim. Türk birliğinin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım."
yerçekim kuvvetinin olmadığı ortamda kalmak istiyorum illa dünyanın dışında olmam şart değil bunun için yapılmış odalar da var işte boşlukta süzülmek istiyorum.
bir porsche cayman s almak, kafayı kazıtmak ve ülkeyi gezmek umarsızca.
10 Nisan doğum günüm. Ne olur yanımda ol ne olur. Ne olur benim boynumu bükük bırakma. Hiç birşeyin önemi yok ben seni affederim. Ne olur hayallerimi yarım bırakma. Ne olur artık ağlamalarıma sebep olma. Ne olur biraz olsun gülümsemem için bana imkan tanı.
Eyt'ye takılmadan mutlu mesut emekli olup, birde mümkünse yengenizin kollarında huzur içinde ölmek.
Çok pahalandı arkadaşlar ya gerçekten hayal oldu.
sevdiğim işi yaparken "tık" diye gitmek.
Kılıçdaroğlu'na yıllar önce sorulan bir soruydu ve kendisi "başbakan olmak" demişti. O videoya denk geldim geçen hafta. Bu gece de ultra demokrat dede'ye yakalım.~swh

Almanya'ya gitmektir efendim, evet.