bugün

aynen onaylanması gerekilen bir durum...
(bkz: kime göre neye göre)
(bkz: kahrol düşman al sana bomba)
transferlere göre maçlara göre skorlara göre.
(bkz: beşiktaşın beşinci olması)
bu da başlık mı ? heralde yani.
(bkz: deermişim ortamı gerermişim)
yürü be kim tutar seni..doğru sonuna kadar yer siyah gök beyaz şampiyonsun beşiktaş...
Fenerin cimbomun amına koyayım şeklinde başlandıktan sonra devam ettirilmesi gereken slogan. En büyük beşiktaş ulan!
Baska büyük yok diye devam edilir.
Bilinen gerçektir. Beşiktaş her takıma diz çöktürür. Evet.
görsel
Fenerbahçe ve Galatasaray yarış içinde değilken Başakşehir ile çekişen, buna rağmen işini son haftaya bırakanlar "en büyük biziz" diyor.
''fenerbahçe ve galatasaray yarışın içinde değilken'' zaten en güzel örnek. madem öyle siz niye yarışamadınız başakşehir ile?
Kesin başka büyükte yoktur değil mi?.
(bkz: başka söze gerek yok)

tabii lan en büyük beşiktaş.

beşiktaşlı olup en büyük galatasaray veya fenerbahçe diyen var mıdır? veya diğer takımı tutanlar rakiplerine en büyük diyor mu?

şöyle bir şey gördünüz mü? derbi maçında ev sahibi takımın taraftarı en büyük rakip takım diye bağırıyor.

kim hangi takıma gönül verdiyse onun için en büyük tuttuğu takımdır.

ayrıca;

galatasaray camiasına kafam girsin. (şaka yapıyorum ya alınma)
Ben hayatımda hiçbir Beşiktaş sevdalısının en büyük fener başlığını hortlatıp aklı sıra ironı yapmaya çalıştığını, laf sokmaya çalıştığını görmedim. Gel gör ki her gün bir beşiktaş başlığı, bir gerizkalı renkli tarafından hortlatılıyor. işte bu yüzden en büyük beşiktaş.

(bkz: it ürür kervan yürür)

(bkz: Kurdun arkasından kırk köpek havlar)
(bkz: ya küçükse)
galatasaray gibi bir marka varken, ne haddinize.
büyük derken currently büyük beşiktaştır. ama tarih gs büyük diyor bi gerçek..
not.bjk
Renklilerin zoruna giden gerçek. Evet.
bilinen bir gerçek açık ve net.
Evet başka büyük yok. Kudurun.
Yüzde yüz doğru tespit. En büyük biziz. Eğer gelip elimizi ayağımızı öperseniz, siz renklileri affedebiliriz.
En küçük de Galatasaray!
güncel Önemli Başlıklar