bugün

(bkz: 15 kızı kandırdım 1 şişe lavantaya)
hypnose veya issey miyake.

(bkz: kullaniyorum ama reklam yapmadim)
(bkz: en az 10 kız kaçırma garantili parfüm)
en az 10 yil garantili erkek parfumunden daha yararlıdır.
(bkz: xo)
(bkz: giorgio armani white) ****
yazın: gucci rush
kışın: hugo boss no 6
(bkz: tütün kolonyası)
(bkz: davidoff)
(bkz: adventure)
axe reklamlarını izleyip inanan insan modelinin olduğuna inandığı şey.

(bkz: ütopya)
jean paul gaultier 2'dir. en az 10 kız garantilidir.
işporta tezgahında reklamı yapılan parfümdür. zaten başka bir zeminde bu kadar iddialı bir çıkış yapılamaz.
Pheromen-Sprey adi altinda cok yüksek fiyata satilan parfüm.
one million parfümünün ta kendisidir. ne 10 kişisi? yüzlerce kızın bu parfüme hasta olduklarına kendi gözlerimle şahit oldum. hatta bir çok kız arkadaşım facebookta statuslerine "one million kullanan erkek, diğerlerinden bir adım öndedir" gibisinden yazılar yazıyorlar. o derece tapılıyor bu parfüme. öyle böyle değil.
fahrenheit hugo boss
eyüb sabri tuncer kolonyası.
parası olmayanın kullanmaması lazım. 10 kızın masrafı kolay mı lan? parası olmayan, kendine sinek ilacı sıksın, kimse yanaşmasın daha iyi.
(bkz: 212 men)
temizlik kokusu kafi.
Carolina Herrera 212. Kadına sinen ve onun üstünde uzun süre kalan kokudur. 10 kızı belki değil ama en az 10 kere 1 kızı garanti eder.
10 ya da 5, kız mız garanti edemem ama lacoste red iyidir. eski sevgilim çok severdi. bir gün parfüm sıkmadan gittim. ayrıldık. o derece.
tam ağlıyordum sen onun üzerine ayrıldın gibi bir şey oldu bu. parfüm sıkmadığım güne denk geldi. bak görüyor musun demek ki hikmet parfümdeymiş. aşkımızı kurtarabilirdim nalan!
Lacoste green dir.
calvin klein - eternity

10u 5i bilmem de hoş parfümdür. ayrıca kızlar için değil de kendin için sıkarsan daha bi güzel kokar, benden söylemesi.
arko tıraş kolonyası. yanında 10 kız vermiyorlar ama.
Yok öyle bir parfüm beyler. Yukarıdakilerin yarısını kullandım, hatta az önce issey miyake sıktım 10'u geçtim 1 olsa diye dua ediyorum.