1. 1.
  uzun yazdığı paragraf entryleri sayesinde insana oldukça güven veren yazardır. Biraz da saçma entrylerini bekliyorum.
  3 -3 ... loveneverdies
 2. 2.
  (bkz: en asaletli duygularin adami)
  6 ... lord marcus amoralist primses
 3. 3.
  sözlükte içimden geldiğince birkaç bir şeyler karalamak adına, almış olduğum nicktir. amma ve lakin tam olarak nickim en asaletli duygularin adami'dir. üye olurken türkçe karakter kabul edilmediğinden dolayı ya da kendi hatamdan da olabilir bu şekil alabilmiştim. loveneverdies adlı yazar arkadaşım başlığı canlandırmıştır. kendisine teşekkürlerimi sunmak adına bu entryi girmiş bulunuyorum. özel mesaj kabul görmediği için o da. yoksa buraya yazmamın nedenini iki övgü aldı şımardı diye algılamamanızı rica ederim. burayı çok ciddiye alıyorum veya almıyorum o da önemli değil. önemli olan burası bana iyisiyle kötüsüyle şahsıma iyi hissettiriyor. asosyal yapıyor belki ama bu kurtulunamayacak bir durum değil. ki çok asosyal olduğumu da düşünmüyorum. bir önceki entryimde de sevgiyle kalın yazmıştım. yine sevgi ve sağlıcakla kalın demek istiyorum. sizleri seviyorum. yazalım, okuyalım. küfür kıyamet olmasın. hiçte gerek yok zaten. iyi akşamlar.
  22 -4 ... en asaletli duygularin adami
 4. 4.
  Neden en asil duyguların adamı değil de en asaletli duyguların adamı olmayı seçtiğini merak ettiğim bir adam.
  1 ... kiss in october
 5. 5.
  Şu sözlükte gerçeğe dair ne varsa ve ne kadar naif bir karakterize sözler varsa kardeşim dediğim asalet erbabı dostum yazar. Hep okur favlarım gardaşımı. Var olsun hep burada olsun.
  7 ... kale3112
 6. 6.
  (#40904125) ya şunu okurken sanki karşımda bir sanatçı kürsüye çıkmış ve konuşmasını yapıyor gibi hissediyorum.

  Acaba abartıyorum mu diyorum yok bence herkes aynı düşünüyor.

  Çok efendi nazar değmesin.

  Neyse bu kadar övgü yeter.
  6 ... kendihalindeyazarx
 7. 7.
  insani duyguları gelişmiş biri olarak gördüm. Fikir ve düşüncelerini anlatım şeklide gayet naif ve düzgün olduğu için hemen fark ediliyor.
  4 ... hayallerle