bugün

uzun boyludur. yada bir terslik vardır.
Uzun boylu çalışkanlar duvar dibi ya da cam kenarı tarafında, önde oturur. e öyleyse?? eyvah!!
(bkz: zekai)
çok karizmadır yahu.
hem zeki hem sosyal bir çocuktur. yani dört dörtlük bir velettir.
hem makarasını yapıp hem de dersini yapan öğrenci olarak tanımlayabiliriz.
kendisini övmeyen ben çalışkanım demeyen öğrenci tipidir. dikkat çekmek istemez veya arka sıra muhabbetlerini kaçırmak istemeyen öğrenci de olabilir.
en arkada 3 çeşit öğrenci oturur:

1- Uyuyan öğrenci: Boyu uzun-kısa farketmez. Kafasını sıraya koyduğunda hepsinin boyu 90 santim gözükür.
2- Mesaj çeken öğrenci: bunun da boyu önemli değildir. Lakin burda cinsiyet faktörü devreye girer. Genelde dişidirler.
3- Abaza öğrenci. Bu kesinlikle erkektir. Bunun boyu.. neyse.
kızların gözdesi olan öğrencidir . her türlü ilgi çekmeyi başarır .
(bkz: en arka sırada oturan öğrenci)
hem çalışkan olup hem de arka sırada oturması imkansız. ya çalışkan değildir, ya da sıra arkada değildir.
bu öğrencinin geçmişinde kötü bir öğretmen vardır.
(bkz: imkansız olay)
o gün ders çalışmamış hocanın gözüne batmamak için arkada oturmuş olabilir. hem zaten çalışkan öğrenci olmakla önde oturmak arasında bir bağıntı yoktur genelde.
kim çalışkan kim tembel oturma düzeninden değil, sınav kağıdından belli olur.
genelde tersi görülür bu öğrenci tipinin. önde olanlar çalışkan olur genelde.

arkaya biz kaynamak için kaçardık ama devir değişti demek.
liseli evreninde acayip karizmasi olandir, yegenimdir, canimdir, cigerimdir, kahveneye gidip okey cevirmeye de meyillidir aslan parcasi. ayriyeten; sinifta bir iki hatun kesiktir; farkedip acilen harekete gecmelidir. kizlari secerken su formulu kullanmasi faydali olur:

boy * 0.7 + yuz *0. 75 + uzun donemli dusunme * ( hanımefendilik *0,85 + uyumluluk * 0,92 + zeka * 0,6 +mali durumu * 0,45 )+ ((erkegin yiyisme istegi * (1-uzun donemli dusunme)) * ( 0,9 * etek boyu + olasi cinsel uyum * 0,7 )) gibi kabaca formule edilebilir parametreler degisebilir kisiden kisiye elbette
her daim kıskanılan öğrencidir. genellikle fırlama diye tarif edilirler muhtemel adları budur. genel olarak en zor matematik sorularını çözen kişidr. ki bu sebepten dolayı ^^abi bu çocuk piç yaa^^ cümlesini sık sık duyan öğrencidir. bu cümlenin iltifat ve erişememezlik durumunun habercisi olduğunu bilen ve ses çıkarmayan pek muhterem kişidir.
kafa bir öğrenci olduğu söylenebilir. arkadaşlığı harbidir. tek kusuru inek olup aşırı ders çalışmasıdır.
önde yer kalmadığı için oturmuştur (bkz: üniversite). ne saçma başlıklar bunlar
ezber bozandır.
tembellerin çevre baskısıyla oturmuştur. sınavda sürekli dürtülür.
Arkada ders çalışıyordur.
Uyuyarak, telefondan ses kaydı alıp evde not tutan öğrencidir.
Bir zamanların ben'idir. Efsaneydim efsane.
Daha görülmeyen öğrenci tipi. Evet.
güncel Önemli Başlıklar