1. 1.
  aile . gerisi hep yarıda bırakır ve koşulsuz sevmez .
  4 ... flatliner
 2. 2.
  (bkz: Kader).
  1 ... mechul yazar
 3. 3.
  yukarıda bir arkadaş yazmış aile diye. evet ailedir, en zor zamanınızda herkes çekip gider ama ailen hep yanındadır. çok büyük yanlışlar yapmış olan bile ailen yanındadır. kızarlar, kırarlar ama yalnız bırakmazlar.
  1 ... mementovivere
 4. 4.
  Eşeğin sikidir. şu hayatta eşeğin sikinden daha önemli bir şey yoktur. gerçekten insanlığın bu tip konulara verdiği saçma duygusal cevaplarını hep hayretle izledim. hayattaki en önemli şey ve buna benzer konularda nasıl da yalandan sevgi pıtırcıklarına dönüşüyorlar. yok efendim çocukların saf kalbiymiş, yok sevgiyle izlenen bir martıymış falan. Hâlâ göremeyenler var. iyilik makyaj gibi sahte bir şeydir arkadaşlar. gerçekten iyi olursan, tüm geri kalan insanlık seni sikmeye çalışır. yapman gereken sahte bir iyilik takınıp alttan alttan alayını silkelemektir. Kuzu postundaki kurt misali.

  şimdi bu ankete "mis kokulu bir çiçeğin yaprağına konan arıyı izlemek" diye katılan her bireyin söz konusu kendi çıkarları olduğunda nasıl da insanlıktan çıkacağını görürsünüz. o yüzden ben şahsen hayattaki en önemli şeyin eşeğin siki olduğu bilincindeki insanları daha içten ve güvenilir buluyorum.
  1 ... aslolan fenerbahce dir
 5. 5.
  sağlık. aksini iddia eden varsa etmesin lan aaaa.
  1 ... pieces
 6. 6.
  Sevdiklerinle sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmek.
  ... asteroitd