bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Sanırım 2010-2018 arası olacak. Geziden sonra Türk ekonomisi düzelmedi ve 15 temmuzun gazıyla devlet son günlerde aşırı derecede ve çok fazla vergi zammı dayıyor millete. inanıyorum ki bu ve Türkiye de yükselen ırkçılık Ak partiyi devirecek. Çomarlar bile durumdan rahatsız. Birde çıkıp utanmadan asgari ücret 1400 TL'nin altına düşmeyecek diyor. Düşürseydin bir de namussuz herif ondan Bile vergi alıyorsun.

  Şunu da belirtmek isterim vergi oranı illa verilen para aynı değildir. Ecevit cart curt diye ağlayacaklara söyleyeyim o zaman bir çeyrek 2 tüp ve bir ton erzak ediyordu, ayakkabı her şey alabilirsin o zama rağmen ancak şuan bir ayakkabı 2 çeyrek altın bu kadar pahalı olması rağmen.
  3 ... morfingstar34
 2. 2.
  asıl kazık akp hükümeti gitse de kalsa da 2019'dan sonra geliyor. olayların gezi ya da 15 temmuz ile alakası yok, akp'nin 16 sene boyunca tüm iktisat politikaları iflas etti, aslında bir politikaları da yoktu. özetle batılı tefecilerden aldıkları parayı yatırıma ve üretime değil, betona döküp çomarlara dağıttılar. sonuç olarak o borcu ödememiz gerekiyor ve ekonomide oluşan tüm olumsuzluklara rağmen yani devalüasyon, enflasyon, işsizlik vs. cabası.
  2 ... kavunvebira
 3. 3.
  1999 ve ilerleyen yıllardır, ötv ile başlayan mevcut olanların yeni oranları ile tam gaz devam etmekte. bakalım nerede iflas edecek bu ekonomi.
  1 ... flat head