1. 15.
    Her yerimden kan akarken kapıyı çarpıp çıktığında..

Kaza geçirdiğimde kimi arayalım diye sorduklarında cevap veremediğimde. Bazı yaralarımın izleri çok güzel..
    5 ... sensusbence
  2. 16.
    3 yıl önce,babanemi hastaneye kendi ellerimle götürüp,üç dakika evveli sohbet ederken bir anda kalbinin durduğunu duyduğum o an. doktorların odaya doluşu,güvenliğin beni dışarı çıkarması..kabus gibiydi. şükür ki direndi,atlattı. lafın özü,çok kıymetliniz birinin artık bu dünyada olmayabileceği ihtimali bile kalbini paramparça ediyor. hoş gideni de kabul edemiyorsun,o çok ayrı.
    9 ... 6yarimdan1tam
  3. 17.
    Sözlüğün gayriciddi ortamında anlatılamayacak özel anlardır.
    4 ... luvi
  4. 18.
    Tam olarak şimdi. Artık hersey bitti.
    1 ... canserd
  5. 19.
    Şimdilerde ailemin başına gelen olay. Şu an üzülmüyorum gibi. Daha kötüsü olamaz dediğim anda daha kötüsü oldu, susuyorum.
    1 ... toujours pur
  6. 20.
    Son zamanlarda kendimi bir çift insandan doğmuş gibi değilde bi ağaç kovuğundan bi kaya ovuğundan doğmuş gibi hissediyor olmam.
    ... sonhayalbukucu
  7. 21.
    Ailesi tarafından genç yaşta zorla ve kendinden çokça büyük insanlarla evlendirilen kız haberlerini okuduğum her andır.
    Evlenmemek için küçücük çocuklar intihar ediyorlar.

Sürekli böyle şeyler okuyorum allah sizi ıslah etsin.
    6 ... gecenist
  8. 22.
    Çocukken yaz aylarında yaylaya çıkardık. Bizim evin ilerisinde açık bir dere vardı. Derenin olduğu yerde de bol miktarda kurbağa vardı. Çocuklarla arada bu dereye gider kurbağalara taş atardık. Genelde de ıska geçerdik. Bir gün kocamanca sayılır bir taşla kurbağayı tam bacağından vurdum. O kurbağanın sesi günlerce aklıma geldi. O ekip bir daha hiç o dereye kurbağa taşlamaya gitmedi. Bu en çok üzüldüğüm anlardan birisidir. Çocuk yüreği başka tabi.
    2 ... tombiks
  9. 23.
    kartımdan para gittiği an.

kirayı verdiğim an.

yemeğe para verdiğim an.

para kaybettiğim an.
    2 -1 ... yaziklarolsuneda
  10. 24.
    yaşadığım sürece her an.
    1 ... shamballa