bugün

umudum ya da mutluluğum. evren sanki beni izliyor çok fazla mutlu olduğum zaman hemen tepeme biniyor. ne biliyim belkide mutsuzluktur hayatımız. iyi geceler.
En çok yıldızlarımı kaybediyorum. Sonunu bir türlü göremediğim bu ıssız bucaksız karanlık yolda.
Kendimi.

Bazen de moralimi.
Hayat/yaşam enerjim.
Hırkadır benim için.
Toprağa verdiğim insanlar hariç kaybettiğime üzüldüğüm birşey olmadı, dilerim ki sizlerinde böyle olsun.
hislerim, duygularım, güvenim ve umudum.
en az kaybettiğin şey olarak değiştirelim başlığı. herkesin kaybettiği çokmuş be.
Zaman ve fırsat.
Kaybettiklerim arasında en çok kendimi özlüyorum.
Beklenti.
zamanımdır.
Umudum.

En çok da sevdiğim insanı. Bi kere kaybettim ama en çoğu da o oldu.
hep aynı yere attığım halde, anahtarımı. hem de hep aceleyle kapıyı çekip çıkmam gerektiğinde ve hep absürd yerlerde buluyorum. mutfakta, beremin içinde, vs. bu son dakikada evin içinde anahtarımı kaybetmem yüzünde başım ne çok belaya girdi ( geç kaldığım için).
Çorabimin teki, terliklerim, aklım abi ben aklımı çok kaybediyorum.
Kendime olan güvenim. En çok ordan kaybediyorum.
Bazı insanlara olan inancımı umudumu hep kaybettim.
artık kaybedecek bir şeyimin olduğunu sanmıyorum, umrumda da değil açıkçası. hislerimi, sevgilerimi, dostluklarımı kaybettim ve her kaybın kanaması başladığında tuzu basan yine sevgi ve dostluk beslediğim o insanlar oldu.

edit: neyse yahu bu arada uludağ forum mu burası (en çok yaladığınız şey)(en çok soktuğunuz ney)(sizce sevgilimi sikmeli miyim) banane senden ve sevgilinle yaşayacağın şeyden ve sanane benden arkadaş sözlük mü sohbet odası mı anlamadım.
Sakinliğim.

sakin kalamıyorum evet.
g.tü kaybettim hükümsüzdür..
Umudum, hayallerim, yaşama sevincim.
Anahtarım,

ilkokul hayatımda kaç kere kaybettim hatırlamıyorum hep yenisini yaptırırlardı.
Güvenimi kaybediyorum bir de huzurumu...
Benim açımdan onun adı zamandır çünkü en çok onu kaybediyorum.
Alttan alma özelliğim. Alayına çift girer mottosuyla yaşıyorum. Nasıl gelirsen iki katını görürsün.