1. 1.
  filmlerde/dizilerde olanların gerçek hayatta olmasının genelde namümkün olduğunu bildikçe insanı üzmemesi gereken hadisedir. hayalperest insanlar ahlanır, vahlanır ama gerçekçi insanlar bunu ipine bile takmaz.
  2 ... bu ne bicim hikaye boyle
 2. 2.
  anca filmlerde görebileceğimiz askerlik tarzıdır.
  1 ... youl0se
 3. 2.
  (bkz: nuri bapaçium ben askere gideyrum)
  5 ... nptnbolum
 4. 3.
  koğuş uyan sesiyle sona eren askerliktir.
  3 ... kirisik
 5. 4.
  sonra neden askerler intihar ediyor? sen askerliği böyle lanse edersen adam tunceli, bingöl, şırnak v.b yerlerdeki zor koşulları görünce ulan acaba batıda askerlik nasıl gibi bir ikileme düşerek intihar eder tabikide.
  1 ... sonsuzakadargalatasaray
 6. 5.
  gece kondu gibi karakolda 30 kişi askerlik yaptıgım için böle programlar çok komik geliyor ,ulan haftanın her günü 8 saat nöbet tutardım 1 gün tutmamazlık yok yani,o nöbet yerleride tugaydaki nöbet yerlerine benzemez bir yağmur yağsın her taraf çamur , amm satinde'de ille bir şeyler ters gidiyordu ya çamurlu tarlada devriye atardık yada karakolumuza,yüz başı albay gelicek olurdu köpek gibi çalışırdık sonra'da gelmezdi.

  askerlik kutsal meslek,yapmadan olmazda 8 saat 4 saat gündüz 4 saat gece inanın çok zor geliyor umarım sözlükteki herkez sınır karakolunda yapmaz.
  2 ... trak
 7. 6.
  zamanında izlediğim hoş karşılamadığım dizi, Arda Kural isimli oyuncu magazin camiasına damga vurdu . adam şizofreni olmuş son günlerde, galiba bu dizi yüzünden.
  ... skinny kot giyen kamyoncu
 8. 7.
  (bkz: yıkarlar)
  -1 ... oytunkaran
 9. 8.
  her fato'yu kız sanmaktır. evet.
  ... tosovale
 10. 9.
  revirdeki hemşireye sarkmaktır. o kadar kolaydı adamın götüne çivi çakarlar.
  ... canlukgodard