1. 1.
  tamamiyle emre'nin * gs ile olan gecmisinden alakasiz, sadece emre'nin fenerbahce'ye saha icerisinde bir katki yapacagina inanmayan fenerbahce taraftari.
  1 -2 ... boreas
 2. 2.
  galatasaray terbiyesizliğiyle büyümüş emrenin fenerbahçeye yakışmadığını düşünen fenerbahçelidir. aha buraya yazıyorum. bu adam isterse bizi tek başına şampiyon yapsın yine de sevemem bu adamı. sevmem. midem kaldırmaz.

  edit: galatasaray terbiyesizliği lafına kızmış bazı arkadaşlar. hani emre her fırsatta hakemlere bıt bıtlanıyor ya, hani kendini eleştirenlere ağzına geleni söylüyor ya, hani tribünlere hareket çekebilecek kadar haddini aşıyor ya; işte bu benim bahsettiğimdir. emre galatasaraydan iyi şeyler kazandığı gibi kötü şeyler de kazanmıştır elbet. bahsettiğim hareketleri de kazandığı kötü hareketlerdir.
  4 -6 ... rakimalboga
 3. 3.
  fatih terim'in damadını, para için öz değerlerini bile satabilecek karakterde bir insanı fenerbahçe formasına yakıştıramayan taraftardır.

  emre'yi fenerbahçe'ye getirenler, fenerbahçe forması verenler utansın! şampiyonlar ligi'ni kazandıracak olsa ne farkeder?
  1 -1 ... schizo
 4. 4.
  yazık günahtır.

  emre fenerbahçeye transfer olunca en çok ben sevindim.(sakatlanır ve yine parasını alır fenerbahçe de o adam var diye daha iyi bir adam o mevkiye transfer etmez) allah jubileyi orada yapmayı nasip etsin.
  1 ... ehliistirahat
 5. 5.
  emre'nin karaktersizliğini galatasaray geçmişine, gençlerbirliği maçında öne çıkan kaliteli futbolunu da aragones'e maledip bir an önce onu sevip sayması gereken fenerlidir.
  1 -3 ... pablo escobar
 6. 6.
  takımını sadece güzel günler için desteklemeyen fenerbahçe'lidir. emre ister dünya yıldızı olsun, isterse bu takımı çok daha yükseklere taşısın, yinede gönlü razı değildir, emre'ye. çünkü fenerbahçe'li bir futbolcu, o taraftar için, en az tekniği kadar karakteri ile de fenerbahçe'ye yakışmalıdır.
  1 ... secret1907
 7. 7.
  fenerbahce camiasının yetiştirdiği futbolcular karakter abidesiymiş gibi, emre üzerinden galatasaray a laf söylemeye çalışan bir takım kendini bilmez fenerbahce taraftarıdır.
  2 ... goruntuvarsesyok
 8. 8.
  fener beşiktaş maçında daum un kokain davasından dolayı tribünlerden un cuvallarını kokain manasıyla boşaltıp sonra da daumun feneri şampiyon yapmasıyla sevinen fb lidir.

  ayrıca ;
  (bkz: bunu yapan bunu da yaptı)

  http://img131.imageshack....?image=pankartemregc1.jpg

  edit: bunu eksileyen tiplere bi tav oluyorum burdan yalan olan ne var lan deyus?
  2 -3 ... haski
 9. 9.
  (bkz: beyazlar içinde seni öylece) * *
  ... dargelirli
 10. 10.
  --spoiler--
  galatasaray terbiyesizliğiyle büyümüş emrenin fenerbahçeye yakışmadığını düşünen fenerbahçelidir.
  --spoiler--
  enteresan bir cümle tabi. lakin cevap emre den geliyor.

  --spoiler--
  ben doğuştan fenerbahceliyim
  Sarı-lacivertli ekibin yıldızlarından Emre Belözoğlu, taraftar internet sitesi http://www.antu.com’un radyosunda ilginç açıklamalarda bulundu.
  Taraftarların sorularını yanıtlayan milli oyuncu ailesi Fenerbahçeli olduğu için çocukluğunda kendisinin de Fenerbahçeli olduğunu bildirdi, “Fenerbahçe’ye para için gelmedim” diye konuştu.
  Fenerbahçeli biri olarak, sarı-lacivertli ekibe transfer olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Emre,”Galatasaray’a büyük hizmetler yaptım. Çocukluğumda Fenerbahçeliydim. Kader beni 13 yaşımda Galatasaray altyapısına taşıdı. Daha sonra A takıma çıktım ve çok güzel günler yaşadım. Bu demek değil ki Fenerbahçe’de güzel günler yaşamayacağım. Fenerbahçeli bir genç olarak Fenerbahçe’ye gelmiş olmaktan çok mutluyum. Oynadığımız takımlarla özdeşleşiyoruz biz, ama profesyonel futbolcu olduğumuzdan dolayı şu an benim için esas olan Fenerbahçe’nin başarısı. O dönemde de esas olan Galatasaray’ın başarısıydı ama Fenerbahçeliydim, bu bir gerçek ” dedi.

  Medyaya ödün vermem!
  Yıldız oyuncu Galatasaray’a gol atması halinde sevincinin her takıma attığı gibi olacağını kaydederek “Çok aşırı ve fazla olmayacak. inşallah gol de atarım Galatasaray’a” yorumunu yaptı.
  Medyayla hiçbir zaman iyi ilişki içinde olmadığını vurgulayan Fenerbahçeli futbolcu, özellikle bu dönemde medyayla iyi ilişki içinde olmak için ödün vermek gerektiğini ileri sürdü.
  Kronik bir sakatlığının bulunmadığı söyleyen Emre Belözoğlu Fenerbahçe’nin ligin ilk 4 haftalık bölümündeki 6 puan kaybının büyük olduğunun altını çizdi, “Herkes birbirini daha yeni yeni anlamaya başladı. Biraz daha fazla mücadele etmemiz gerektiğini hepimiz iyi anladık. Bu işin sadece isimle olmadığını anladık. Bu da çok önemliydi. Önümüzdeki haftalarda bu, sahaya daha net yansıyacaktır” ifadelerini kullandı
  --spoiler--
  edit: copy paste tabi. bir de yazacakmıyım emre nin söylediklerini.

  demek ki neymiş aslanım, karaktersizlikte, terbiyesizlikte doğuştanmış.

  tanım: herşeye rağmen, haklı olan fenerbahce taraftarıdır. *
  2 -1 ... goruntuvarsesyok