1. 19.
  14-15 yaşına kadar 9 yıl annesinin kuzeninin(Vedat turhan) taciz ve tecavüzüne maruz kalmış. Askere gidene kadar susmuş, kimselere bir şey söylememiş. Askerde bir arkadaşı el şakası yapınca sinir krizi geçirmiş. Komutanları bakırköy ruh ve sinir hastalıkları Hastanesi'ne yönlendirmişler. Orada karar vermiş adalet aramaya.

  Aramış anlatmış annesine, yıkanıyorum ama temizlenemiyorum demiş.

  Savcılığa mahkemeye ne bulurlarsa gitmişler, kimse ciddiye almamış. Dayanamayan Emre yıldır intihar ettikten sonra açıldı davası.

  Üç ay tutuklu kalan Vedat turhan tahliye edilmişti. Ortaya çıkan ses kayıtlarından sonra tekrar yakalandı. Tutuklu halinin devamına davanın 10 Mart 2020 ye ertelenmesine karar verildi.

  Haberi sabah izledim, askerde el şakası sonucunda sinir krizi geçirmesi çıkmıyor aklımdan. Kafam dönüp dönüp bu konuya geliyor.
  1 ... turkuaz haykiris
 2. 18.
  çok üzüldüm lan. mekanı cennet olsun. (bkz: idam olmamasının zararları).
  ... esskmk
 3. 17.
  ÇORLU'da ailesi ile yaşayan Emre Yıldır, akrabası Vedat Tarhan tarafından 9 yaşından 18 yaşına kadar cinsel taciz ve tecavüze uğradı. Yaşadıkları nedeni ile bunalıma giren Yıldır, savcılık şikâyeti öncesi Tarhan ile görüştü. Tarhan ile aralarında geçen konuşmaları kayda alan Yıldır, geçen 6 Mart günü Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Ancak soruşturma süreci ağır ilerledi. Savcılık başvurusunun üzerinden 52 gün geçmesine karşın Yıldır ifadeye çağrılmadı. içinde bulunduğu bunalımdan kurtulamayan Yıldır, 29 Nisan günü ailesiyle yaşadığı 15’inci kattaki evin penceresinden atlayarak intihar etti.

  emre yıldır

  https://twitter.com/neden.../1202372351834443777?s=19
  ... uykulupanda
 4. 16.
  Kız olmadığı için infial tepki uyandırmamış çocuk tacizi mağduru.
  ... sweet mandarine
 5. 15.
  Toplumun kulağını kapatıp duyarsız kaldığı kişidir. Bu şerefsizliği bu çocuğa yapıp hayatını karartan mahlukata gereken neyse o yapılsın.
  1 ... metenin torunu
 6. 14.
  Çok iğrenç bir olay. Bunu yapan aşağılık sapık iç Anadolu bölgesinden dindar görünümlü biri olmayınca başlığa hemen hemen hiç kimse yazmamış.

  Bir yazar olaya dikkat çekmek için çırpınmış durmuş ama nafile.

  Olay insanı derinden etkileyen türden ama sözlükte yaşanan ise tam Bir trajedi. En ufak bir ilgi göstermemiş sözlüğün duyarlı laoş yazarları.

  insanlıktan çıkmış put kafalar Allah sizi islah etsin.
  2 ... iyneci bey
 7. 13.
  Bu ülkeye karşı umudumu %1 artıran bir entry girdi “vicdanlı” biri.
  1 ... nazorellaschulz
 8. 12.
  cinselliğin bu kadar bastırıldığı bir ülkede olduğumuz için bu kadar çok taciz ve tecavüz olayları yaşanıyor. sorsan hepimiz müslümanız. hayatı kabus gibi geçen bir kurban daha. allah rahmet eylesin. inşallah bu dünyada da öbür dünyada da hakkı yerde kalmaz.
  1 ... echoistic narcissus
 9. 11.
  Gerçekten şuan size aşırı sinirliyim saatlerdir başlığa bir şeyler yazıyorum. Ya günah değil mi? Yazık değil mi? Allah rızası için bir şey söyleyin ya...
  1 ... nazorellaschulz
 10. 10.
  Ben seni asla unutmayacağım huzur içinde uyu, bu millet akıllanmayacak vicdan sahibi asla olmayacaklar. Neyse siz gidin internet fenomenlerinin poposunu yalayın * sadece onlar ölüyor onlar tacize tecavüze uğruyo * byeee.
  1 ... nazorellaschulz