1. 1.
  hani o alışılagelmiş emre belözoğlu şerefsizlikleri vardır ya, çirkeflikleri ile sahada küfür etmediği, yemediği yer kalmayan o emre, dün trabzon maçında sanki bir melekti, hz. isa misali tokat atana diğer yanağını gösterecek duruma gelmişti, hani nerde o hakemle dalaşmalar, futbolculara olmadık şerefsizlikte tekmeler, sinir harbinin tam göbeğinde ofansiz hareketleri. Lan emre dün seni öyle de gördük ya daha ne diyeyim, her şey iyi güzeldi, ama 2 hareketin gene o şerefsizliğin genlerinde kendini yeterince kamufle edemediğini gösterdi.
  ilki Zokora itinin bir kaç hareketinden sonra tedavi için dışarı çıkarken ona bakıp "Bunları yazıyorum amına koyacam senin" dercesine kalem kağıt hareketi.
  Diğeri ise trabzon seyircisini sevmediğim halde köşe vuruşunda kendine yapılacağı açık ve alenen belli olan taş sopa öolotof kaleşnikof vs atılmasına sebep olarak illaki ben kullanacağım derdi de diğer şerefsizliğinin göstergesi.
  3 -6 ... nikimyirmikarakterli
 2. 2.
  emrenin adam gibi koymasıya sonuçlanmıştır.

  edit: seri eksi oy veren ezik cinconlar
  2 -12 ... mestroy
 3. 3.
  galatasaray'da oynadığı dönemde öyle bastınız ki bağrınıza boyu uzamadı adamın. şimdi ise ondan kötüsü yok. bi siktirin gidin afedersiniz ama öylesini hakediyorsunuz.
  -1 ... maviye sevdali yesil