1. 1.
  Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Emre Belözoğlu'nun, çocukken sarı-lacivertli takımın taraftarı olduğunu ve Galatasaray'a gol atmak istediğini söylemesidir.

  ''Önemli bir durum söz konusu burada. Ben 7 yıl Avrupa'da oynadım. insanlar hala Galatasaray'dan buraya gelmişim gibi düşünüyorlar, ama ben Newcastle'dan geldim. En büyük arzum Fenerbahçe formasıyla çok gol atmak. Bunlardan bir tanesi, bir kaçı da fazlasıyla Galatasaray'da olursa daha mutlu olurum''

  http://www.ntvspor.net/Pages/28110.ASP

  tanım : emre'nin şiddetle gol atmak isteğini dillendirmesidir.
  4 ... onurkul
 2. 2.
  emre'nin fenerbahçe taraftarına yaranmak için sarfettiği cümle. ne güzel söylemiş mevlana sözüm meclisten dışarı;

  Kör cehalet çirkefleştirir insanları
  Suskunluğum asaletimdendir
  Her lafa verilecek bir cevabım var
  Lakin bir lafa bakarım laf mı diye
  bir de söyleyene bakarım adam mı diye
  14 -5 ... dionysos
 3. 3.
  benim gibi düşünen fenerbahçe taraftarlarının gözündeki değerini zerre değiştirmeyecektir.

  bir güiza, bir roberto carlos, bir selçuk şahin ya da deniz barış galatasaray'a gol atsalar gözümde ayrı bir yer alabilirler ancak emre belözoğlu değil galatasaray'a gol atmak; şampiyonlar ligi'ni kazandırsa da "el oğlu"dur.

  çubuklu formayı giymesi bile hata olan bu zatın bir de basın sorumlusuymuş gibi her dakika açıklama yapması ayrıca irrite edici. "çocukken fenerliydim" muhabbeti zaten allahlık..

  bir de fenerbahçe ile özdeşleşirse kaptan olmak istiyormuş.

  özdeşleşemezsin kardeşim! bir elvir boliç gelip fenerbahçe ile özdeşleşebilir ancak sen özdeşleşemezsin! tanju çolak gibi, erdoğan arıca gibi "camiasız" olarak kalacaksın futbolu bıraktığın zaman.
  5 -4 ... schizo
 4. 4.
  fenerbahçe'li Selçuk veya semih'in galatasaray'a transfer olduğunda yapacağı benzer açıklamayı sallamayacağım gibi; fenerlilerinde bu açıklamayı sallamayacağını düşündüğüm olay.
  zaten bir taraftar olarak değil de profesyonel olarak düşündüğümde bile 'yuh artık o formayı giydin ya ne diyim' seslerinin kafamda yankılandığı transferdir emre'nin bu transferi ve bu yaranma sözleri.
  ... audio
 5. 5.
  yıllarca önce inter'e bedelsiz giderken zaten atmıştır atabileceği en önemli golü. bundan sonra atacakları acıtmaz!
  7 -1 ... eurasian
 6. 6.
  bir çuval yeşilin insanlara neler yaptırdığını gösteren emre dolaroğlu'nun, galatasaray'a gol atması durumu.
  4 ... tanimadinmiben
 7. 7.
  galatasaray forması ile fenerbahçe'ye gol atmış emre belozoğlu'nun, fenerbahçe forması ile galatasaray'a gol atmasıdır.

  fakat, emre'nin, fenerbahçe'ye gol attıktan sonra gerçek galatasaraylı olmasının üstüne galatasaray'a gol attıktan sonra gerçek fenerbahçeli olması ile ne olduğunun ortaya çıkmasına neden olacaktır.

  (bkz: yanardöner olmak)
  3 ... minik mavi balina
 8. 8.
  hem fenerbahçe'lileri hem de galatasaray'lıları fazla memnun etmeyecek durumdur. lakin rakip galatasaray olduğu zaman değil emre, kaleci volkan'ın bile gol atma ihtimali olduğundan, emre'nin de gol atma olasılığı yüksektir.
  1 -6 ... secret1907
 9. 9.
  emre'nin galatasaray için zerre değeri kalmadı ki! artık ne yapsa koymaz, o yüzden hiç tasalanmasın. ben fenerbahçe taraftarına daha fazla nasıl yaranırım, nasıl yalakalık yaparım diye kafa yormaya devam etsin. sonra bunları "kimseye yaranmak için söylemiyorum" deyip evimizi şenlendirsin, kendini daha da komik durumlara düşürsün. emre galatasaray'a gol atsa ne olur, gol atmasa ne olur. kendi kalesine attığı goller aldı yürüdü...
  1 ... trink
 10. 10.
  anca kadıköy'de olabilecek olaydır, ali sami yen'e gelmeye yemez kanımca. ha serseri bir imdat çekici gelir kafasını bulur ansızın, orasını bilemem. sonra gol atabilir mi, bakacağız...
  ... pulemjot kalashnikova