bugün

Abartma kısmı doğrudur fakat iyi oyuncudur.
dortmund gibi bir kulübün tırt almayacağı gerçeği.
Performansının abartılmadığını düşündüğüm futbolcu.

Arkadaşlar bırakın şimdi biz böyle Topçular çok gördük ayaklarını, görmediniz aq. 18 yaşında milli takım seviyesinde kim bu kadar kısıtlı sürede bu kadar göze hoş gelen futbol izletti? ilk izlediğimde bana da acaba tesadüf mü dedirtti ama ikinci maçında da aynı futbolu oynayınca bu çocukta iş var dedim. Biraz araştırdım Ve gerçekten oynadığı futbol yaşına göre 'abartılacak' derecede iyi. Bu sebeple bizlerin de abartılı şekilde bu çocuk iyi çocuk deme hakkımız var.

Sonuç olarak bu çocuk şuan yaş grubuna göre cidden abartılacak derecede Yetenekli. Çalışmazsa, kendini geliştirmezse tabiki abartılacak derecede yetenekli olması kendine bir şey kazandırmayacaktır ama bu onun şu zamanın en yetenekli genç futbolcularından biri olduğunu ve abartılacak derecede güzel bir başlangıç yaptığı gerçeğini değiştirmeyecektir.
Tipinde bir hayırsızlık vardır ama neysedir.
Bir kere de destek olsak ulan ulkecek birseye.
Ne kadar cok kostek olmaya meyilliyiz.
Her basariliya bir yafta.
Yapamiyorsan sen yaftalama diyorum dedigim durum.
bir gercek.

iki hizli kostu diye adami basimiza messi ilan edicekler aq.

yavas gelin aq.
Salih gibi abartılıyor salih nerede?
Normal bir görüş.
AMAAAA
(bkz: NASIL KÜFÜRSÜZ ENTRY DE NASIL KÜFÜR EDiLiR)
Daha sübyan bir futbolcu 98li ve milli takımda oynuyor ne ara sübyanlara kaldı milli takım.
medya abartıyor olabilir yada biz seyirciler.

fakat emre'nin gelecek vaat eden yetenekli bir genç futbolcu olduğu gerçektir.

umarım nazar değmez yada batuhan gibi şımarmaz da hakkında söylenenler doğru çıkar.
Bu çocuk abartılır. Evet.
arda'nın balonunun yanında sönük kalır.
emre mor a tırt diyorsanız siz bir halttan anlamıyorsunuz. çocuk gencecik yaşta milli olmuş, milleti peşine takıyor ve asist yapıyor ve milli takımda en iyi oynayanlardan birisi oluyor, siz tırt diyorsunuz. eğer medya şişirmez kendiside şımarmaz ise gelecekte çok iş yapar.
görsel
Yeteneklidir doğrudur ama hakkında bir şeyler söylemek için erkendir.
Biz Emre'nin yaşındayken lys ygs derdindeydik. Çocuk yetenekli ve takır takır oynuyor. Dün o sahada ki en iyi 3 futbolcudan biridir Emre.
futbolun özeti olan cümledir. emre mor'un daha hiçbir numarasını göremedik.
bugunku hirvatistan macindan sonra bir daha anlasilacak gercek.
kürt rüyasıdır, amedsporlu deniz naki hiperstarlarıdır. Emre Mor'un sağ ayağı 8 tane deniz naki alıyor.
Emre mor'un kim olduğunu bilmesem de katıldığım tespit.
Atatürke bile bu kadar Nick altı girilmiyor yeter artık...
tamamen doğru düşüncedir. her futbolcu gibi buda güme düşecektir. Türk taraftarları zaten her zaman işini yapmakta. ne kadar iyi oynarsan kötü oynadığın maçta o kadarda tokatlanırsın. zaten kendini belli etmeye başladı birkaç çalımla iyi oyuncu olunmuyor emor efendi.
görsel
güncel Önemli Başlıklar